Google Beni Tanımış Olabilir mi?

'Soru Cevap' forumunda ölümvar tarafından 7 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

 1. ölümvar

  ölümvar Kayıtlı Kullanıcı

  arkadaşlar çok çok çok basit kelimelerde aldığım domainler dahil onlarca özgün içeriğime rağmen sıralamaya giremiyor. eskiden milyon aranmalı kelimelerde 1.sırada bulunan web sitelerim oldu aynı sektörde. şimdi çok basit kelimeler için siteler açıyorum, düzenli çalışmalar ve özgün içerik eklememe rağmen uzun süre geçmesine rağmen sıralamaya dahi girmiyor. sizce google beni tanıyıp artık sitelerimi çıkarmama kararı almış olabilir mi? yani whois bilgilerinden, blogger hesabından vs. (siteleri bloggerdan açıp domaine yönlendiriyorum) daha önce böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu? neler yapmak gerekir?
   
 2. dragon0788

  dragon0788 Kayıtlı Kullanıcı

  Aynı google webmaster'ı kullanıyorsan bir ihtimal olabilir. Bunun dışında pek zannetmiyorum.
   
 3. serdar41

  serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

  Kullandığın ip sabit ip ise de bi ihtimal fakat sadece tahmin diyorum. Youtuberlar için sıkıntı ip ban, webmasterlar için de olabilme ihtimali var bence. Kafan rahat edecekse bilgisayarı komple temizle, ip değiş derim.
   
 4. ölümvar

  ölümvar Kayıtlı Kullanıcı

  aynı profildeler hepsi ve sabit ip modem. sağolun cevaplar için, farklı bir gmail kullanmakla başlayacağım bir sonraki projemde.
   
 5. dragon0788

  dragon0788 Kayıtlı Kullanıcı

  Kullandığın profil içindeki bir sitede sorun çıkmışsa daha önce, diğer sitelerini de etkiler diye düşünüyorum. Ama bu sadece bir tahmin kesin bir şey diyemeyeceğim. Sen en iyisi sonraki sitelerine farklı bir google hesabı oluşturarak orada kullanırsın.
   
 6. ölümvar

  ölümvar Kayıtlı Kullanıcı

  daha önce hiç manuel uyarı almadım. evet dediğiniz gibi düşünmüştüm ben de. bakalım bir de öyle deneyelim.
   
 7. fafafe123

  fafafe123 Kayıtlı Kullanıcı

  Hocam bunun hakkında bir algoritma var.Yazıda okumuştum.Fakat eğer ki daha önce veya şimdi doğal olmayan bir çalışma veya google yönergelerine ters düşen bir şey yaptıysanız gerçekten yapmış olabilir.Fakat siteler her zaman listelenmiyo olabilir.Ama diyorsanız ki ben bekledim,gereken her şeyi yaptım.Bunda bir şey var.Ona göre çözümler üretmeniz gerekebilir.

  Kolay Gele.
   

Bu Sayfayı Paylaş