• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Google description yeniden nasıl düzenlenir ?

blackstar

Kayıtlı Kullanıcı
Selam, arkadaşlar 2 gün açtığım siteye "Yoast" kurdum fakat kategorilerdeki açıklamayıda düzenlemek gerekiyormuş ben genelde "All in seo pack" kullandığım için fark etmedim. Sorunuma gelince, kategorilerdeki "description" kısmı boş gözükünce google amcamda saçma sapan bişiler yazmış. Ben sorunu düzelttim hatta sitemap.xml yi sildim bidaha yükledim + Google gibi getir yaptım. Bilmiyorum henüz erken sanırım ama baktığımda yine eski yazılar görünüyor fakat yeni yazdıklarım görünmüyor. Buna benzer sorun yaşıyan arkadaşlardan çözüm önerisi bekliyorum.

Selam, arkadaşlar 2 gün açtığım siteye "Yoast" kurdum fakat kategorilerdeki açıklamayıda düzenlemek gerekiyormuş ben genelde "All in seo pack" kullandığım için fark etmedim. Sorunuma gelince, kategorilerdeki "description" kısmı boş gözükünce google amcamda saçma sapan bişiler yazmış. Ben sorunu düzelttim hatta sitemap.xml yi sildim bidaha yükledim + Google gibi getir yaptım. Bilmiyorum henüz erken sanırım ama baktığımda yine eski yazılar görünüyor fakat yeni yazdıklarım görünmüyor. Buna benzer sorun yaşıyan arkadaşlardan çözüm önerisi bekliyorum.
Az daha beklemen gerek. Sadece ana sayfanı getir diyerek, ilgili tüm sayfaları 10 lu hak ile dizine gönder diye 1 kere demen yeterli olacaktır. Sonrasında dokunma bekle derim. Oturacaktır.

Geri