Hangi Seo Aracını Kullanıyor/Öneriyor sunuz?

'Seo Araçları ve Servisleri' forumunda ugur1671 tarafından 13 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

?

Hangi Seo Aracını Kullanıyor/Öneriyor sunuz?

1. GSA Search Engine Ranker

33.3%
  2. Magic Submitter

0 oy
    0.0%
  3. Senuke

6.7%
  4. Diğer

20.0%
  5. Hiçbiri

40.0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. ugur1671

ugur1671 Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba Arkadaşlar,

Yabancı forumlarda felan araştırdım net bir sonuç bulamadım, siz hangisini önerirsiniz?

Son düzenleme: 13 Aralık 2014
  2. eyupoglu

eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

Araç mı :) hiç kullanmadım bir saatlik seoyu bir günde yapıyorum ama kalıcı oluyorum ve ne yaptığımı biliyorum.Vaktim olsa programlardaki mantıksızlığı iyice anlatırdım inşallah.Bence kullanmayın.

okursan ve SEOnostra bunu beğendi.
  3. wincih

wincih Kayıtlı Kullanıcı

Gsa search engine ranker kullanıyorum ben. Ama diğer araçlarda ne yapacağınıza göre değişmekte olup etkilidir. Bu tür programları seçerken en önemli kıstasınız ne için kullanacağınız olmalı. Bu programlar seo nun bir parçası olabilirler ama seo programı kesinlikle değiller.

Yurtdışında son dönemde linkbuilding expert diye bir title türedi, bunun altına girer sanırım bu programlar.

Bütün bunlara istinaden,
    Gene bu programların tamamı, tek başlarına yada oldukları halleri ile çokta işe yaramazlar;

Bu programları kullanacaksanız
    - Kendi link listenizi oluşturmak durumundasınız.
    -Kendi stratejilerini kuracak kadar seo ve link yapılarını bilmek

En önemlisi adam akıllı öğrenene kadar bir kaç siteyi patlatmak durumunda kalabilirsiniz.

Hele hele internetten hazır şablon buldum kullanayım derseniz sitenizi google ın tozlu raflarına bile gömebilirsiniz.

Bilgi ve deneyiminiz yoksa hiçbirini önermiyorum kendi adıma.

okursan ve SEOnostra bunu beğendi.
  4. ugur1671

Vaktin olduğu bir zaman anlatımını bekliyorum kardeşim, bende yeni başlıyorum bu işe mecburiyetten. Bir sitemiz var onu biraz yükseltmek istiyorum ama vaktim yok sabahtan akşama kadar uğraşacak. Bizde mecbur bu tekniklere başvuruyoruz fenada gözükmüyor programlar :)

5. ugur1671

Açıklamaların için teşekkür ederim kardeşim, peki biz çaylaklar ne yapalım bi önderin var mı? Hoş ben bu işi meslek felan edinmek niyetinde değilim kendi işimi göreyim yeter 1 kurumsal sitem var onu biraz yükseltmek amacım :)

6. wincih

wincih Kayıtlı Kullanıcı

Ortalama tam verimli bir gsa ya 350 usd harcayacağınıza manuel çalışmayı deneyin, hem paranız cebinizde kalır hemde riske girmemiş olursunuz. :)

7. ugur1671

Manuel manuel manuel işte bütün mesele bu diyorsun yani :D

cernobil bunu beğendi.
  8. Pentagram

Pentagram Kayıtlı Kullanıcı

İlk etap belki manuel ilerleyebilirsiniz fakat ilerleyen zamanlarda GSA gibi programlar vazgeçilmez olacaktır. Bilinçli program kullanıp pişman olan birini görmedim.

Search engine ranker gibi programların eğitim videolarını izleyin, beğenirseniz alın.

Son düzenleme: 13 Aralık 2014
  9. caneralcilioglu

caneralcilioglu Kayıtlı Kullanıcı

Spam kasılacaksa yani kısa süreli kazançlar düşünülüyorsa belki bi ihtimal program kullanılabilir. Ancak uzun süreli düşünülen projeler için program kullanmak tamamen - puan verecektir.

10. Pentagram

Pentagram Kayıtlı Kullanıcı

Program deyince neden aklınıza spam geliyor ? Manuel olarak saatlerinizi harcayacağınız sistemi gene aynı mantıkla dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.

11. ugur1671

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Hiçbiri seçeneğini ekledim haberiniz olsun :)

12. MRGREY74

MRGREY74 Kayıtlı Kullanıcı

Bu tür programlar tecrübesiz ellerde tam bir site imha makinesine dönüşebiliyor, dikkat!!!

wincih bunu beğendi.
  13. SecX

SecX Kayıtlı Kullanıcı

Araç kullanmıyorum :) arada wmaraci na bakıyorum o kadar

14. ugur1671

Tecrübe kazanmak ve verimli bir şekilde nasıl kullanabiliriz?

15. Seo Kriter

Seo Kriter Kayıtlı Kullanıcı

cognitiveSEO aracını kullanıyordum bu ay başına kadar. Pro paket alıyordum. Oldukça kaliteli analizler veriyor. Özellikle backlink taramalarını çok iyi ve grafiksel detaylı bir şekilde en ince ayrıntısına kadar veriyor.(sadece sitenizin değil sisteme eklediğiniz rakiplerin de) Bunun dışında pek çok özelliği mevcut.

Tabi bu ay uzatmadım şu an bir şey kullanmıyorum:( ama maliyetten kaçınmayanlar için önerebilirim.

Bu Sayfayı Paylaş