Hayal Değil Gerçek

'Adsense' forumunda mtasdemir tarafından 27 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. mtasdemir

mtasdemir Kayıtlı Kullanıcı

Ve bu kelimeyi araştırdım Google'da. İlgili kelimeyi başlıkta geçirerek reklam veren var :)

2. fafafe123

fafafe123 Kayıtlı Kullanıcı

Hmm, iyiymiş günlük 10 hitle zengin olursun.Çok sormak istemem.Fakat türkçe değil herhalde ?

3. mtasdemir

Değil tabi ki :)

4. emrecmrt

emrecmrt Kayıtlı Kullanıcı

hocam sorması ayıp ne bu kelime ya ben 1 saattir deniyorum o rakama yakın bir şey bile bulamadım

5. drumpoll

drumpoll Kayıtlı Kullanıcı

Kelime gayet güzelmiş. Tebrik ederim hocam. Bol kazançlar.

mtasdemir bunu beğendi.
  6. godard

godard Kayıtlı Kullanıcı

açıkçası başlığı görünce korktum :)

mtasdemir bunu beğendi.
  7. mtasdemir

İlgili kelime ile micro niche site çalışmasına başladım. bağlantılı farklı kelimeler de sitede mevcut olacak. Özgün ve profesyonel bir şekilde gitmeyi planlıyorum. Bu yazımda bahsettiğim program ile sadece paravanlara multi-spin tekil tanıtım yazısı ile siteyi yükseltmeyi planlıyorum

8. AlfaOis

AlfaOis Kayıtlı Kullanıcı

Umarım sadece kısa bir süre önce yanlışlıkla verilen teklifler yüzünden bu fiyat gösterilmiyordur, sonuçları bizimle de paylaşırsanız çok sevinirim.

SEOnostra ve wincih bunu beğendi.
  9. eray

eray Kayıtlı Kullanıcı

ata350 bunu beğendi.
  10. trooper

trooper Kayıtlı Kullanıcı

californiya bazlı bölgesel bi kelimeden mi bahsediyoruz aceba :)

11. mtasdemir

evet

12. mtasdemir

çok fazla arama yok. 5 i özgün geri kalanı yüksek kalitede spin 16 post kayıtlı. Bir gözlem yapayım dedim. Napsam yine yüksek spinli post kasmaya devam mı etsem uygun kategoride. Anahtar kelimemde 5. sayfadayım

Son düzenleme: 14 Nisan 2015
  13. trooper

trooper Kayıtlı Kullanıcı

düzenli çalışma ile sıralama alır fakat spin makale ile olmaz çünkü spin makale senin kelimende ziyaretçiye istediğini veremez spinden ziyade bence strateji değiştirmen lazım

14. fafafe123

fafafe123 Kayıtlı Kullanıcı

Bencede olayın içine girip en doğru bilgiyi aktarırsanız backlinkti,sosyal paylaşımdı.Bu tarz paylaşımları yapmanıza gerek kalmaz diye düşünüyorum.Çünkü bizde sosyal medyada paylaşayım gibi alışkanlıklar yokken onlar hiç düşünmeden paylaşıyorlar.

15. parabelyum

parabelyum Kayıtlı Kullanıcı

Paraya bak ya :) Biz de 0.000000001 ile uğraşalım :)

16. eturker

eturker Kayıtlı Kullanıcı

Bizde hala oyun siteleri ile cebelleşiyoruz

Bu ileti Tapatalk kullanılarak gönderildi yazım hataları affola

17. seoneo

seoneo Kayıtlı Kullanıcı

ilk sırada çıkmalısın ki günde 3 kişi girsin siteye. :D 3-5 tekil 2 tıklama ve yolun sonu ban. mesela yani , olur mu olur niçecim.

18. eray

eray Kayıtlı Kullanıcı

Alt veya yan başlıklar için buna yakın reklam miktarları var mı? Çok detay bilmediğim için yakın varyasyonlara içerik üretilebilir diye düşünüyorum.

19. bytulu

bytulu Kayıtlı Kullanıcı

Üstadım son durumu paylasırmısın ben 500.000 tl lik kelimeler yakaldım sonuclara gore bende deneme yanılma yapacagım.

20. seo sensey

seo sensey Kayıtlı Kullanıcı

Ustam ne zamandır soruyorum bir türlü yanıt bulamadım ya. Sana sorayım inş. cevap alırım.Şimdi tık basına 1.480 alıyor ya google reklam verenden peki bize ne kadar para verecek bu aldıgı paradan. Yani ben adwords reklamlarını hep kullanırım. Ama hiç adsense almadım. Çoğu kişi de ezbere iş yapıyor. 50 kurus alsa bayram edip arastırmıyor. Mesela "su deposu" kelimesi 1.5 lira veriyor tık basına. Şimdi ben bir site acsam. Googleden bana "su deposu" diye ziyaretci gelse. Su deposu ile alakalı yazımı okuyup reklama tıklasa google bana ne kadar verecek. Sanırım google servislerinde %68 i diye okumustum ama hiç cevap bulamdım bu soruya. Hep sektörel çalıştığım için adsense ile de işim olmadı. aydınlatırsanız sevinirim.

Bu Sayfayı Paylaş