Hostinger Ücretsiz Hosting

'Soru Cevap' forumunda sifahocasi tarafından 20 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. sifahocasi

sifahocasi Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba arkadaşlar.

Hostinger'in ücretsiz hostinglerinden kendi sitelerinde kullanan arkadaşlar var mı acaba forumda. Hostinger'in ücretsiz hostingleri ile site açarsak yolun yarısında kalır mıyız? Ücretli hostingleri mi tercih etmeliyiz? Bu konuda görüşlerinizi öğrenebilirsek memnun olurum.

2. oalatumur

oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

ben bazı paravanlarımı barındırıyorum, ucretsız bır hızmete gore fena degıl ancak para vermıs gıbı bır kalıtelı hızmette beklemeyın bence

3. sifahocasi

Asıl kazanç sağlamak istediğimiz siteyi ücretli hosting paravanlarımızı ise hostinger kullansak sıkıntı olmaz öyleyse, paravanlarda çok fazla bir içerik olmayacağı için kasma olmaz diye düşünüyorum.

4. sifahocasi

Asıl kazanç sağlamak istediğimiz siteyi ücretli hosting paravanlarımızı ise hostinger kullansak sıkıntı olmaz öyleyse, paravanlarda çok fazla bir içerik olmayacağı için kasma olmaz diye düşünüyorum.

5. kubilay029

kubilay029 Kayıtlı Kullanıcı

Günlük hit 400 ü geçmez ise yarıda kalmazsın hocam. Ama geçerse sürekli sıkıntılar oluyor

6. oalatumur

oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

sıkıntı olmaz ancak hostınger ucretsız oldugu ıcın bır hostıng uzerınde cok fazla sıte var.bunların arasında xyz var spam sıteler var v.s. v.s...PAravanlara ana sıte gıbı muamele yapmak en mantıklısı.ben sadece ceşit olması acısında 3 ya da 4 paravanı hostıngerde barındırıyorum.Dıgerlerı fraklı hostıng fırmalarının seo hostınglerınde barınıyor.

7. Metallica

Metallica Kayıtlı Kullanıcı

kullanmadım ama birkaç hostingerde barınan siteye girdim hemen popup çıkıyor. ücretli tercih etmelisin bence.

8. jokerboy

jokerboy Kayıtlı Kullanıcı

Normal bir wordpress blog günlük ne kadar hite kadar dayanabilir bu hostingerde ?

9. kubilay029

400 hocam

10. sifahocasi

İsimtescil 'in wp hostingi işimizi görür mü @kubilay029 ?

11. kubilay029

Hit ne kadar gelir bilmiyorum ama işini fazlasıyla görür herhalde

12. Jura

Jura Kayıtlı Kullanıcı

Hostingeri tanıyalı bayağı oldu. Hit arkadaşın dediği gibi 400 civarını geçmezse sıkıntı olmuyor hatta ücretli hostlarla aynı bile diyebilirim. Hit arttıkca kalite düşer kısaca.

13. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

belli bir hit gelmesi gerekiyor yoksa durduruyorlar, ben premium hesaplarını kullanıyorum gayet iyi 8 tane site barındırıyorum sorun yok

14. kubilay029

benim siteme 2 ay kadar hit gelmemişti ama durdurmadılar?

15. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

ben deneme yapmak için ücretsiz açmıştım bi tane onu yeterli hit gelmedi diye durdurduk diye mail atmışlar ondan öyle söyledim hocam, ama premium servisinde hiç sorun yok

16. kubilay029

doğrudur hocam

17. kubilay029

ama site hızı düşük oluyor bu ücretsizlerde

18. ozgr

ozgr Kayıtlı Kullanıcı

paravan ve yormayan siteler için sponsor host verenleri tavsiye ederim
    ücretsiz hosting verenler onbinlerce site barındırıyor tek ipte buda gogılda direk geriden başlamaya sebep oluyor.

19. sifahocasi

Natro'dan host aldım 2 yıllık Godaddy'den de domain aldım. Godaddy'in yönetim panelinden yönlendirmemi natroya yaptım fakat ilk defa kullanıyorum her ikisinin de panellerine yabancıyım, yönlendirme tamam mı değil mi anlayamadım. http://imgcry.com/image/X şu adresteki resme bakarsanız? Durum nedir

20. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Tum dnsleri sil ns1.natro
    com ve ns2.natro.com yap

Bu Sayfayı Paylaş