• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Kategori seçimi ve anahtar seçimi nasıl yapılır?

lukama

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben yemek tarifleri sitesi kuracağım. Bunun için 3-4-5 yıllık alınacak şekilde genel bir domain (marka olacak bir kelime), themeforest sitesinde html şablon buldum bunu wordpresse döktüreceğim. (responsive ve seo uyumlu olacak şekilde) Ayrıca 200-300tl değerinde logo yarışması düzenleyip güzel bir logo belirleyeceğim. Buraya kadar herşeyi ayarladım.

Çalışmam seo üzerine değilde sosyal medya odaklı olacak. (Sitenin yapısı kullanıcı odaklı nefis yemek tarifleri tarzında kullanıcıların tarif ekleyeceği şekilde.) Twitterda tt gündemine çıkarttıracağım, fenomen hesaplardan reklam alacağım, facebook'dan kemal ekşioğlu ve yemek tarifleri sayfalarından reklam alacağım hatta facebook ücretli reklam da yapacağım. Ayrıca instagram, tumblr, vine, pinterest üzerinden de reklam verdirmeyi düşünüyorum. Tabi bunları site açıldıktan sonra 1 ay sonra yapacağım. 1 ay boyunca da günde 4-5 içerik eklemeyi düşünüyorum. Sorunum ise tüm bunları yapmadan önce kategorileri nasıl belirlemeliyim? İçerik etiketlerini, site başlığını, açıklamasını ve etiketlerini nasıl belirlemeliyim? Kategorileri başladıktan sonra değiştirmek istemiyorum. Site domaini akılda kalıcı marka bir kelime ama aranma hacmi çok düşük. O yüzden hiti alt kelime ve sayfalardan almam için nasıl bir yol izlemeliyim? Şimdiden bilgilerini paylaşacak tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Geri