Kişisel Dev Projeme Başladım :)

'Proje Önerileri' forumunda guvensayar tarafından 24 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. guvensayar

guvensayar Kayıtlı Kullanıcı

Herkese merhabalar,

Alanında uzman kişiler, şirket ceo'ları ve girişimciler gibi bir çok alanda insanlarla röportaj yapmaya başladım. Sokak röportajlarına da başlamayı düşünüyorum ama ona okullar tatil olmadan başlayacağım (Haziran gibi düşünüyorum).

Şuanda büyük bir yat şirketinin sahibi ile röportajına hazırlanıyorum. Sonrasında ise kariyeri olan bir bayan ile online marketing alanı hakkında konuşacağız ve tabii yanında da SEO, SEM gibi konular da olacak. Hayırlısı bakalım, Allah'ın izniyle çıktık bir yola...

Masraflarım;
    58 Dolara tema aldım.
    110 TL'ye hosting aldım.
    70 TL'ye TL'ye ise Logo ve Maskot yaptırdım.
    Wp kurulumundan, tema ayarlarına kadar için düzenlemelerde toplamda 100 TL ödedim.

Gelişmeleri sizler ile paylaşacağım.

NOT: Sitemi bu aşamada paylaşmayı düşünmüyorum.

2. Batur

Batur Kayıtlı Kullanıcı

Başarılı olmanız dileğiyle.

3. SiyahGiyen

SiyahGiyen Moderatör

Hayırlı uğurlu olsun. Umarım istediğin yere gelirsin

4. Csx Network

Csx Network Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı olsun hocam başarılar dilerim

5. guvensayar

Valla eBay'ın ülke müdürüne bile mail attım :) Cevap vereceğini sanmıyorum ama şansımı denemek istedim :) Belki kabul eder diğerleri gibi

6. simaofcp

simaofcp Kayıtlı Kullanıcı

Güzel proje neden olmasın fakat tek kişi ne kadar yetecek.

7. Batur

Batur Kayıtlı Kullanıcı

Hasan Aslanoba ile de bir röportaj bekliyoruz girişimcilikle ilgili.

8. guvensayar

Eyvallah inşallah herkes başarılı olur
    Kişisel projeye kim ortak olur ? :) Ben bu işi kişisel PR amaçlı yapıyorum. Yani para için değil.

İnşallah herkes başarılı olur.

9. simaofcp

simaofcp Kayıtlı Kullanıcı

PR amaçlı çok iyi gider hocam haklısınız ancak siteyi ben çok merak ettim

10. guvensayar

Aklımda olan büyük iş adamlarından bir tanesi de o ama ona ulaşmak kolay değil. E-ticaret, internet dünyasından hemen hemen herkese ulaşabiliyorum ama o adama ulaşamıyorum. Ahh.. bir yakalasam o adamı bırakmam da işte bulamıyorum :) Bir seminerde denk gelcez inşallah :) En büyük planımda onun adına web sitesi açıp 100 TL bütçe ile adına reklam ve yatırdığı projelere reklam çıkarıcam siteye girdiği zaman da kendisinden röportaj istediğimi belirten bir yazı çıkacak. Ama bunlar en son düşüncelerim.

11. Ahmetbrkt

Ahmetbrkt Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı olsun.

pıtırcık bunu beğendi.
  12. guvensayar

Eyvallah çok teşekkür ederim.

13. jokerboy

jokerboy Kayıtlı Kullanıcı

Kulağa güzel bir proje gibi geliyor. Başlangıçtan sonra sizin dışınızda birkaç kişiyi de projeye dahil ederseniz çok iyi yerlere gelebilir. Başarılar dilerim.

14. serdar41

serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

Güzel proje hocam umarım başarılı olursun bir de video çekebilirsen daha güzel olur kanısındayım, kolay gelsin.

15. guvensayar

Sizlerin bu yorumlarıyla insan daha mutlu oluyor :) Başlangıçda video çekmeyi düşünüyordum ama mikrofon fiyatlarını düşünüp genel hesap yapınca çıkan rakam korkuttu :) Şöyle bir PR yapayım sonrasında video işini de halledicem. Şuan için sadece sokak röportajlarında kullanacağım video kayıdı.

16. smnkz

smnkz Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Yolun açık olsun :)

17. byblues

byblues Kayıtlı Kullanıcı

Böyle bir proje şuanda aktif olarak var. www.wise.tv incelemenizi öneririm.

18. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

başarılar, hiç bir sektör tek el değildir.

Bu Sayfayı Paylaş