• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Komşu sitelerin seoya etkisi ve yeni bir tasarım

cihanoner

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, korku evi ve evden kaçış oyunları sektöründe işletme sahibiyim aynı zaman da arayüz tasarımcısıyım. Web sitemin html, css ve tasarımını kendim yapıp ilgileniyorum.

1. Soru: reaxiyon.com adında web sitem var ve isimtescil firmasından hosting paketi kullanıyorum. Bulunduğum sunucuda bulunan diğer siteleri kontrol ettim ve sakıncalı olabileceğini düşündüm fakat bu konular hakkında pek bir bilgim yok. Sizce kullandığım hosting paketini değiştirmeli miyim?

2. Soru: Sitemin tasarımını, dosyaları ve link yapısını komple düzenlemek istiyorum. Yeni siteyi ftp'ye attığım da yönlendirmeler vs. nelere dikkat etmeliyim ve böyle bir değişiklik aramalarda ki sıralamamı etkiler mi?

3. Soru: Korku evi sektöründe kullanabileceğim anahtar kelimelerden oluşan güzel bir domainim var. Ana domainim xxx.xxx olarak kalacak fakat anahtar kelimelerden oluşan diğer domainimi seo için nasıl değerlendirebilirim?

4. Soru: Web sitemle ilgili ve seoyla ilgili nasıl bir yol çizmeliyim. Sıfırdan başlayacam öneri ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Geri