Link değişim kategorisi açılsın mı?

'Öneriler & Duyurular' forumunda lookout tarafından 16 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

?

Link değişim kategorisi açılsın mı?

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. lookout

lookout Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba arkadaşlar, aramızda elbet kaliteli siteleri olanlar mevcut. Eş değer sitelerimiz ile tanıtım yazısı ve benzeri linklerin takasını yaparak masraflarımızı düşürebiliriz. Bir zamanlar r10da çok rağbet görmüştü böyle bir kategori. Ama tamamen çöp değişimler yapılıyordu. Biz farklı olarak değişim kategorisine tanıtım yazısı nasıl alınır? footer link nasıl kullanılmalıdır? gibi öğretici yazılar da ekleyip üyelerin bilinçlenmesini sağlayabiliriz.

Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. Eğer kategori açılırsa canlı kalmasını bizzat kendim sağlayacağım.

2. jokerboy

jokerboy Kayıtlı Kullanıcı

Sırf öğretici yazılar için bile açılması güzel olur. Ek olarak link takası ile de sitelerimiz şenlenir.

3. UstaUser

UstaUser Kayıtlı Kullanıcı

A -> B ve B -> A şeklinde bir backlink takası yerine bir havuz oluşturularak maksimum verim elde edilebilir; A -> B, B -> C, C -> D, D ->E, E -> F, F -> G, G ->A gibi.

fafafe123 ve seoneo bunu beğendi.
  4. seoneo

seoneo Kayıtlı Kullanıcı

açılmalı, ama google taramalarına kapalı olmalı o bölüm, bir de @UstaUser güzel demiş, böyle bir havuz oluşturmak lazım.

5. fafafe123

fafafe123 Kayıtlı Kullanıcı

Karşılık değişim zarar getirebilir.Fakat havuz olursa gerçekten çok iyi olur.

6. MertcanGokgoz

MertcanGokgoz Kayıtlı Kullanıcı

Bende Açılsın diyorum öğretici şeyler paylaşılabilir ancak googleye indexi kapalı olmasında yarar olacaktır diye düşünüyorum...

Bu Sayfayı Paylaş