Makale Alım-Satım Siteleri?

'Soru Cevap' forumunda elegan tarafından 22 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

forumlar değilde hani böyle sistemi olan siteler hangileri? makaledepo.com tarzı.

2. Ramiz TAYFUR

Ramiz TAYFUR Kayıtlı Kullanıcı

Siterobot piyasası var ancak fiyatlar biraz pahalı gelebilir. Ama sonucundada gerçekten kaliteli içerikler ortaya çıkıyor. İnceleyebilirsin paşam ;).

3. eyupoglu

eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

Amacını söyle ona göre yardımcı olayım sana.

4. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

amacım derken? sipariş üzerine makale yazıp satmak yahut bir makale almak.

5. eyupoglu

eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

skype : internetbeyni bu kişiyi ekle.Beni dragon makinadan fatih yönlendirdi dersen sana her konuda yardımcı olur.Kendi sistemleri var.Makale alım satım ve benzeri her konuda.

6. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

tamamdır abi sağolasın

7. Seo Kriter

Seo Kriter Vip Üye

8. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Bu makalecim scripti iyimakalede vardı. Bu script hazır bir scriptmi, satışta olan bir script mi acaba? Bilgisi olan varmı?

9. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

aynen iyimakale de aynısı orda daha çok alıcı var..

10. Seo Kriter

Seo Kriter Vip Üye

iyimakale.com un scripti. sadece scripti domaininize kurup satıyorlar. Ama iyimakale.com un da kendisi yanlış hatırlamıyorsam 15 bin TL ye satılıktı. makalecim.net e de kendileri kurdular zaten bir arkadaşımın sitesi.

11. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Tek scriptide satıyorlar o halde? Fiyat ne ki tek script için?

12. Seo Kriter

Seo Kriter Vip Üye

Fiyatı buradan yazmam etik olmayabilir. Özelden gönderdim arkadaşlar zor durumda kalmasın diye.

13. Seo Kriter

Seo Kriter Vip Üye

Artık eskisi kadar alıcı olduğunu sanmıyorum orada. Bende çok makale aldım oradan ama son zamanlarda baştan savma yazılar gelmeye başlayınca alımı bıraktım. Şu an bir editörüm var maaşlı çalışan sağolsun günlük en az 10 yazı çıkarıyor bana, bazen tanıtım yazıları vs. zorlarsa 15-20 arası da olabiliyor.

Yanlış anlaşılmasın orayı kötülemiyorum. Sistem çok güzel ama yazarlarda biraz daha seçici olmaları lazım bence.

Bu Sayfayı Paylaş