Makale Değiştirme

'Seo Araçları ve Servisleri' forumunda Muzo tarafından 10 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Muzo

Muzo Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba Arkadaşlar,

Örnegin bir yazıyı kendince derleyip değiştirebilen bir site / program var mı? Paravan bloglar için kullanmayı düşünüyorum.

2. Mutluhan

Mutluhan Kayıtlı Kullanıcı

3. Muzo

Muzo Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkürler

4. Kadircan

Kadircan Kayıtlı Kullanıcı

Bu ingilizce ama türkçe makale özgünleştirici program yok mu. Ayrıca attığınız link de ki program ücretli ve pahalı bayağı :)

5. eyupoglu

eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

otospin.com

6. oalatumur

oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

@eyupoglu hocam herhangi bir TR makale girilince sonucu ne kadar başarılı ?Adsense gelir kazandığınız bir sitede kullanıyor musunuz yoksa sadece paravanlar için mi tercih sebebi ?

7. eyupoglu

Vallah söyle söyleyim.Genelde paravanlar için kullanırım Ama bundan 3 yıl önce yemek tarifi sitesinde bu şekilde kullanmıştım.Sorun yaşamadım.

8. oalatumur

Teşekkürler, uygun bir zamanda demo yapayım ben en iyisi :)

9. oalatumur

otospin.com uye olmaya calısıyorum ama sıstem patlamış sanırım, uye olamıyorum.deneyecekler bosuna ugrasmasın dıye

10. eyupoglu

info@yenibihaber.com - 8565671 bunla gir.

oalatumur bunu beğendi.
  11. oalatumur

hocam teşekkurler hesap bılgılerını verdıgın ıcın, ortalama %15 spınleme oranına sahıp, zanımca spin yapıldıktan sonra bırkaç cumle ekleme cıkartma yontemı ıle T3 paravanlarda kulllanılabılır.
    ıstersen hesap bılgılerını degıştır hocam, bırılerı gorup sıfenı falan degıştırırse uzulurum, ben ıhtıyacımı gıderdım ve cok tesekkur ederım

okursan bunu beğendi.
  12. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

otospini pek başarılı bulmadım denediğim metinlerde 11% düzeyini pek geçemedi.

13. eyupoglu

Hesap sorun dğeil isteyen istediği gibi kullansın.Ayrıca http://www.klasspin.net/spinle.php burayıda deneyiniz.Ama spinlemeden yüzde yüz özgünlük beklemeyin bencede paravan harici kullanmayınız.

okursan bunu beğendi.
  14. Seo Kriter

Seo Kriter Kayıtlı Kullanıcı

Bu sitenin ne kayıt formu çalışıyor nede iletişim diye verdikleri skype adresi mevcut. Nasıl ulaşıyorsunuz bunlara.

15. eyupoglu

Benim ulaşma gibi amacım yok zamanın da üye olmustum :D Adamlar tüymüş demekki paralı sistem olmadığı için ulaşmaya çalışmıyorumç

16. seo sensey

seo sensey Kayıtlı Kullanıcı

Spun makale hazırlayan arkadaslara bir süreliğine tekil makale hizmeti vereceğim. Bir kaç arkadaşa makaleleri verdim. Bu içerik sorununa kısa süre sonra tümden bir çözüm getireceğim inş.

Bu Sayfayı Paylaş