Matematik sitesi için domain ve diğer önerileriniz?

'Proje Önerileri' forumunda antijen tarafından 14 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. antijen

antijen Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba arkadaslar, uzunca bir suredir websiteleriyle uğraşmadm. Fakat son zamanlarda bu sektöre yeniden girmek istediğim icin konu arayışlarım oldu. Matematik öğretmeni olduğum icin de en iyi bildigim isi webe dokeyim dedim.

Bu nedenle ortaokul matematik konularinin, sorularının vs gibi paylasimlarin yapıldığı bir site acmak istiyorum.

Siteye hit sağlayacağım konular genelde alt sayfalar olacagi icin keyword domainin o kadar onemli olmadığını dusundum bilmem yanlış mi düşünüyorum?

Sizlerden markalasabilcek bir matematik domaini önerisi bekliyorum. Butce olarakts su an en fazla 200 liraya çıkabilirim.

Zamanınızı caldiysam kusuruma bakmayın. Iyi çalışmalar

2. tont10

tont10 Kayıtlı Kullanıcı

matematik.me
    matematik.su
    matematik1.com
    etkinmatematik.com
    matematikgeometri.net

matematikbilgisi.com
    matematikhane.com
    matematiktakimi.com
    matematikyurdu.com
    matematikciyizbiz.com
    matematikasisi.com
    matematiksayfasi.com
    matematikcell.com
    matematikbankasi.com
    matematikatolyesi.net
    uludagmatematik.com
    matematikbilgileri.com
    karizmatematik.com
    hocam alanadi olarak bos bunlar var isterseniz regleyin. ben sorgularken bos gormustum siz bi deneyin eger bos degilse kusura bakmayin . yardimci olabildiysem ne mutlu bana.
    ** bu arada bende duzceliyim. mesaji yazdiktan sonra sizin profilde gordum duzceyi mutlu oldum :)
    *** ek olarak ozelden ulasip iletisim bilgisi verirseniz siteyle ilgili herturlu konuda yardimci olabilirim.

seoneo ve antijen bunu beğendi.
  3. idilayturk

idilayturk Kayıtlı Kullanıcı

Merhabalar. Bende Matematik Öğretmeniyim. Link konusunda arkadaş güzel önerilerde bulunmuş gerçekten. :) Sistemle ilgili kafanızda nasıl bir fikir var bilmiyorum ama, siteyle ilgili konulardada matematikle ilgili hazırlamak istediğiniz projelerdede yardımcı olmak isterim :) İyi çalışmalar.

Bu Sayfayı Paylaş