• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Merhabalar

kubmarley

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar selamın aleyküm forumu inceledim ve üye oldum çok güzel bir forum yetkili arkadaşların ellerine sağlık . Forum yardımlaşmaya dayanık bir forum bu şekilde bir platform artık bu zamanda bulmak biraz zor . 21 Yaşındayım adım kubilay Bursanın mudanya ilçesinde bilgisayar ve güvenlik sistemleri üzerine bilgisayar dükkanı işletiyorum parça veya teknik bilgisayar sıkıntılarınızı çözmek bana gurur verir . Youtube üzerindede isteyen arkadaşlarla tecrübelerimi paylaşabilirim . Site üzerine yoğunlaşıcam haber sitesi ile başlamayı düşünüyorum şuanda hazır 7 yazar var projeye başlamamı bekleyen . Biraz daha bilgi toplayıp inşallah startı vereceğim aynı zamanda borsa ile ilgileniyorum bu baba tarafından geliyor kendisi 99 yılından beri ilgilenıyor forex ve tarzı dolandırıcı endexlerle değil direk dünya borsasıyla ilgileniyor . Oda işini professional olarak yapıyor analizcidir kendisi gazete yan yazarlarına filan tüyo ve makale vermektedir . Aynı zamanda 2009 2013 yılları arasında rat botnet ( hack ) yoğunlaşmıstım eğer uğraşmış olanlar varsa nickimden tanırlar . Elimden gelenler bunlar dediğim gibi bu konularda karşılık beklemeden yardımcı olmaya çalışırım . Allah yar ve yardımcınız olsun

Aleyküm selam, sağol kardeşim aramıza hoş geldin biraz geç oldu ama forumun aktifliğinden dolayıdır. İnşallah birbirimize bildiklerimiz konusunda yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Geri