Ne tarz bir backlink çalışması yapmak gerek ?

'Soru Cevap' forumunda seo sensey tarafından 28 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

 1. seo sensey

  seo sensey Kayıtlı Kullanıcı

  Merhaba arkadaşlar.
  sitem: www.hacamat-tr.com

  Site "hacamat kursu" kelimesinde 1.sırada. Fakar il bazlı sıralaması hiç iyi değil. Antalya hacamat kursu kelimesinde 8. sıra ankara hacamat kursu kelimesinde 12.sıra gibi.

  Alt sayfalara çalışma yapmak gerek ama 81 tane il var. Fazla vaktim de yok işin gerçeği. Hani her il için açılan firma tanıtımlardan link falan alınabilir ama vakit yok. Önümdeki sitelerin benden backlink fazlası da içerik fazlası da yok. Sadece bu sektörde ilk site açan siteler oldukları için en öndeler.

  Tavsiye edeceğiniz paket falan var mı?
  Sosyal medya işime yarar mı?

  Biraz canım sıkkın hiç bir şeye elim ermiyor bu aralar. Bir miktar para ayırdım backlink için. En mantıklı nasıl bir çalışma yapabiliriz.

  500 lira verip bir haber sitesinden tanıtım yazısı mı yoksa sağdan solsan biere ikişer tanıtımlar mı alayım. Hep derler ya sağlam olsun tek yerde olsun. Ben ona pek katılmıyorum aslında. Çünkü site ne kadar popülerse o kadar değerlidir. Mesela 50 tane kişisel blog ile bir haber sitesini karşılaştırınca sanki 50 farklı yerden almak daha mantıklı gibi geliyor.

  Aslında yapılacak iş belli. Güzelce sayfaları güncelleyerek birer ikişer backlink alarak gitsem 1 aya bir sonuç yakalarım gibime geliyor. Ama vaktim yok malesef. Sadece bir kısım param var o kadar.

  Şimdiden teşekürler.
   

Bu Sayfayı Paylaş