Negatif seo ve güvenlik hk.

'Soru Cevap' forumunda serdar41 tarafından 23 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

 1. serdar41

  serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

  Sitenize negatif seo uygulandığını en iyi nereden analiz edersiniz? negatif seo uygulanmışsa nasıl kaldırırsınız? wp tabanlı sitenizin güvenliğini nasıl arttırırsınız? teşekkürler.
   
 2. grafen

  grafen Kayıtlı Kullanıcı

  negatif seo konusunda bir şey diyemem ama wordpress güvenliği konusunda cloudflare her türlü işinizi görecektir.Başka bir eklenti kullanmanıza gerek kalmadan sonuç alırsınız
   
 3. ideaman

  ideaman Kayıtlı Kullanıcı

  merhaba arkadaşlar bugün arkadaşın birinin wordpress tabanlı sitesinde karşılaştığım ve çoğu kullanıcının farketmediği bir güvenlik probleminden bahsedecem.
  "siteniz.com/wp-login.php?action=register" şeklinde adrese girdiğiniz zaman sitenizin kayıt kısmına gelirsiniz. Eğer sitenizin ayarlar kısmında genel başlığı altında siteye her kullanıcı kayıt olsun sekmesi işaretli ve kayıt olanın rolü admin şeklinde seçili ise sitenizin hacklenmesi an meselesi. Her kullanıcı sekmesini kaldırın veya rolü abone şeklinde değiştirin.
   
 4. Heisenberg

  Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

  zarar vermek isteyen kişi sitenizin linkini abuk subuk kelimelerle backlink verebilir, tüm backlinklerinizi analiz edip kötü olanları googleden kaldırmasını isteyebilirsiniz.
   
 5. serdar41

  serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

  Hocam, en iyi nasıl analiz edilir, sonra txt dosyası ile bildiriliyor linkler bağlantı reddetme aracı ile orası tamam. Yararlı - zararlı linkleri nasıl ayırt edersiniz?
   
 6. Heisenberg

  Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

  http://www.openlinkprofiler.org/ şuradan bi analiz yapın bakalım neler çıkacak, kalitesiz siteleri anlarsınız zaten pr düşük olur, alexası kötü olur falan onları not alın bağlantı reddetme aracına gönderin
   
  serdar41 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş