Nikah şekeri işine başladık :)

'Lak Lak' forumunda eyupoglu tarafından 20 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. eyupoglu

eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

Hanımla evde canımız sıkılıyor seo işleri de bazen bunaltıyor diye artık dışarı iş yapmamaya karar verdim. :d Şimdi de nikah şekerine el attık bir hafta olmadı karar vereli üç sipariş aldık :) Dua edin şu işte ışık görürsem önümüzdeki yaz bunun dükkanını açaçam.Bu arada sitemize de açtık yarım yamalak ama sizlerin de tavsiyesine ihtiyacım var.Ne yapabilirim neler olabilir. http://husnahuner.com.tr/

Karrizima, nazarcam ve specialite bunu beğendi.
  2. Jura

Jura Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı olsun. Slider resimleri biraz daha kaliteli olabilir göze daha hoş gelir :) İnşallah iyi yerlere gelirsiniz.

eyupoglu bunu beğendi.
  3. eyupoglu

Eyvallah hocam.Şimdilik deneme amaçlı koydum siteden sipariş almıyorum şubat gibi başlıcam reklam ve seosuna nisan gibi kafaya gelsem diye umut ediyorum :)

4. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

siteyi daha kaliteli hale getirdikten sonra çakın facebook reklamını ;)

eyupoglu bunu beğendi.
  5. eyupoglu

Onu düşünüyorum wp ilemi yapsam acep opencart ile mi.İleride kredi kartı ile de satış olacak.

6. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

abi wp yeterli olur woocommerce var wp için gayette kolay

eyupoglu bunu beğendi.
  7. selimania

selimania Kayıtlı Kullanıcı

hayırlı olsun

8. Ahmetbrkt

Ahmetbrkt Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı olsun bence iyi bir seo calısmasıyla basarılı olur. herseyden öte tek ürün gittiginiz için diger e-ticaret sitelerinden daha cabuk sahlanırsınız diye düşünüyorum.

9. specialite

specialite Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı olsun. Allah bol müşteri versin. Merak ettim siparişleri nereden aldınız :) Bi de bu ürünleri kendiniz mi imal ediyorsunuz? Alım satım mı? Geçenlerde bebek şekeri lazım olmuştu beğenene kadar gezmediğim dükkan kalmamıştı :D

10. monolog

monolog Kayıtlı Kullanıcı

11. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

hayırlı olsun hocam ben eticaret sistemleri yapıyorum bi arkadaşım ve kuzenleride nikah şekeri işi yapıyor 2 hafta önce bana geldiler ortak olalım bi eticaret sitesi yap satalım dediler :) pek yakında bizde açacağız direkt satın alınabilen bi sistem :)

12. smnkz

smnkz Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın.

13. fafafe123

fafafe123 Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı olsun,duamız sizinle.

14. eyupoglu

Allah razı olsun biz imal edeceğiz.Şuan siteden satış yok sadece ölesine açtık :)

15. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Nikah şekerlerinde seocry koduna indirim var mı kardeşler :D

16. Ramiz TAYFUR

Ramiz TAYFUR Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı olsun Allah utandırmasın. Emek verdikten sonra işine elbet meyvesini yersin hayırlı satışların olsun.

17. kubilay029

kubilay029 Kayıtlı Kullanıcı

Hocam hayirli kazanclar :)

18. specialite

specialite Kayıtlı Kullanıcı

bayilik veriyorsanız elimde çok güzel bi domain var. Birlikte değerlendirelim :D

19. eyupoglu

dur hele kendimiz iyice başlıyakta :)

20. nazarcam

nazarcam Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı olsun benim de size küçük bir katkım olsun çalışmalarınıza ait sitemde satılık Ürünler bölümünde ve Tanıtım bölümünde bir tanıtımınızı yapayım. Sitemde üyelerimin ev de yaptıkları bir çok el yapımı çalışmalarını hiç bir ücret talep etmeden sitemde yayınlıyorum ve çok güzel siparişler alan,çok güzel kazançlar elde eden üyelerim var. Hazırlayacağınız tanıtım yazınız özgün olsun ve çalışmalarınıza ait fiyat bilgileri,iletişim, 1 link ve toplam 9 adet resim olabilir. Tanıtım bölümünde normalde 1 resme izin veriyorum fakat sizin sayfanızı satılık Ürünler bölümünde de yayınlayacağım için 9 resim olabilir.

okursan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş