Nikah şekeri işine başladık :)

'Lak Lak' forumunda eyupoglu tarafından 20 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. eyupoglu

eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

Çok teşekkür ederim.Ocak 10-15 gibi siteyi falan açıyorum.Size de hemen bir yazı yollayım.Bu konuda hanımın çok desteğe ihtiyacı olcak :)

2. nazarcam

nazarcam Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlısı olsun siz yollayınca yayınlarım:)

3. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Ben de ürünler ve fiyatlarını alayım :D az sayıda özel nikah şekeri düşünüyoruz biz sadece ailelere birkaç tane şeklinde :) İndirime geçerse ben de tanıtım yazınızı yayınlarım :D

eyupoglu bunu beğendi.
  4. eyupoglu

Miktar ne düşünüyon :)

5. okursan

15-20'yi çok geçmeyecek şekilde birşey düşünüyoruz :)

6. The-Doctor

The-Doctor Kayıtlı Kullanıcı

Üst menüdeki font biraz daha kibar bir fontla değiştirilebilir bence. Sayfaya girer girmez gözüme o çarptı :)

7. eyupoglu

Arkadaşlar tasarım değiştim :) wordpresste e ticaret olmuyor.Prestashopa geçtim seo açısından da çok iyi.Sizlerede tavsiye ederim.Ama şöyle bir bakın neler eksik gedik çözelim :)

8. UstaUser

UstaUser Kayıtlı Kullanıcı

Güzel olmuş site, hazırlayıp açınca bilgi verirsiniz :).

eyupoglu bunu beğendi.
  9. eyupoglu

İnşallah hocam şuan oturtmaya çalışıyorum.Piyasaya bir girsem sadece bu işle uğraşcam :D Baktım güzel para var sadece kendi işime yönelcem :D

10. okursan

Sitenin haricinde instagrama da yönelmenizi öneririm. Benim nişanımda dağıttığımız lavanta şişeciklerini nişanlım instagram üzerinden beğenip sipariş ettirmişti. Evlilik çağındaki genç bayanların hemen hepsinde birer akıllı telefon var artık. Kitleden faydalanmak lazım.

11. eyupoglu

Aynen tüm sosyal ağları aktif olarak kullanacağız..Facebook twitter instagram v.s sitemizin en altında suanki hesaplar var isteyen takip edebilir :)

Bu Sayfayı Paylaş