Önemli Duyuru

'Öneriler & Duyurular' forumunda Moderatör tarafından 17 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. Moderatör

  Moderatör Moderatör

  Değerli SEOcry ailesi,
  2014 yılından bu yana forumumuzun daha iyi yerlere gelmesi için mücadele veriyoruz. Bu süreç içerisinde yerine getiremediğimiz ve ileride yerine getirmek istediğimiz her şeyi kabataslak görüşüp yeni kararlar almaya başladık. Bunların sonucunda ise bazı değişikliklere giderek forumumuzda yeni bir hedefe odaklandık. Bunların hepsini kısaca size özetleyelim.

  1. Ticaret bölümü tamamen kaldırıldı.
  Ticaretin forumlar üzerinde baskınlığı yüzünden bilgi paylaşımın tamamen arkaplanda kalışı ve forum içi yardımlaşmanın düşüşü sebebiyle sitemizde bulunan tüm ticaret bölümleri kaldırılmıştır. SEOcry olarak hedefimiz bilgi paylaşımı ve sosyal aktiviteyi yakalamak olduğu için öncelikli hedefimiz sizlere belki Türkiye de hiç bir forumda olmayan bilgileri ücretsiz bir şekilde sağlamak olacaktır.

  2. Davetiye sistemi getirildi.
  Forumdan elbette herkesin faydalanmasını istesekte çevremizde artniyetli insanların oluşundan dolayı bu nezih ortamı bozacak, bilgilerin kirletilmesine sebep olacak kişilerin forumumuza girmesine engel olmak adına bu sistemi tekrardan aktif ettik. Buna rağmen çevresinde refaransı olmayan kişiler için de özel bir alan oluşturarak buradan kendini kanıtlayan kişilere davetiye göndereceğiz.

  3. Çeşitli yeni alanlar getirildi.
  Forum içerisinde sosyal konuların daha doğru konumlanabilmesi için Sosyal Alanlar başlığı altında bazı yeni bölümler açtık. Buradan dilediğiniz konuları paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda eksik olduğunu düşündüğünüz sosyal alanları bize bildirebilirsiniz.

  YENİ BİLGİ PAYLAŞIM SİSTEMİ

  Forumda bilgiye ulaşımı bilgiyle karşılamak gibi önemli bir karar aldık. Bu sebeple de yepyeni bir sistem geliştirererek bilgiyi seviyelere ayırdık. Bundan sonraki süreçte SEOcry Katmanları olarak ifade edebileceğimiz çok değerli bilgilerin paylaşılacağı, kazanç odaklı fikirlerin de bulunacağı bölümlere belli standartları geçerek giriş yapabilme hakkına sahip olacaksınız. Bu sistemin tüm detaylarını yakın bir zamanda sizlere duyuracağız.

  Not: Bunların dışında forum içerisinde katkı sağlayan kategorilere özel önemli içerikler üreten kişilerin konuları sabitlenecektir. Forum içerisinde iyi bildiğiniz konularda yazılar yazmaktan çekinmeyin. Eğer sabitlenmeye değer gördüğünüz konular varsa lütfen bize bildirin.
   
  Son düzenleme: 19 Ocak 2017
 2. Escan Çilingir

  Escan Çilingir Kayıtlı Kullanıcı

  Yapılan tüm değişikliklerin Seocry ailesine katkısı sağlayacağı ümidi ile..
   
 3. Moderatör

  Moderatör Moderatör

  Öneri ve Şikayetlerinizi buraya yazabilirsiniz.
   
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş