Oyun sitemi nasıl yükseltebilirim?

'Soru Cevap' forumunda Sanalgezgin57 tarafından 3 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

 1. Sanalgezgin57

  Sanalgezgin57 Kayıtlı Kullanıcı

  Merhaba arkadaşlar

  16 haziran 2013 tarihinde bir oyun sitesi açtım büyük hevesle başta günde 20-30 (bazen 50) hit geliyordu site yeni olduğu için. Sonra yavaş yavaş düşmeye başladım. Şuan günde 10 tekil ziyaretçi geliyor. Hergün oyun ekleyemiyorum zamanım olmadığı için. Sitenin tasarımı ve kodlamasını en ince ayrıntıya dikkat ederek kendim yaptım. Seodan çok anlamadığım birde korktuğum için fazla backlink kasamadım. Şimdi ise sitenin komple tasarım ve alt yapısını html5 olacak şekilde değiştirmek istiyorum. Bu yenilikle birlikte siteye nasıl bir çalışma uygularsam site günde 1000-2000 hitlere gelebilir. Gerekirse ücret dahilinde tam olarak ne yapman gerektiğini söyleyebilir misiniz? Hazır paketleri vs. şeyleri kastedmiyorum tüm çalışmayı elle yapmak istiyorum.
   
 2. cryptosam

  cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

 3. Sanalgezgin57

  Sanalgezgin57 Kayıtlı Kullanıcı

  sitenizin çok sıkı takipçisiyim bu konuyu takibi okudum o konudakiler yeni açılan oyun siteleri için değilmi. Benim sitem neredeyse 1,5 sene oldu bunları yapsam ne kadar yükselebilir
   
 4. Sanalgezgin57

  Sanalgezgin57 Kayıtlı Kullanıcı

  yok mu ne yapman gerektiğini söyleyecek bir uzman
   
 5. oalatumur

  oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

  hocam yenı acılması ne fark ederkı ? sonuçta domain'i ne zaman açarsanız açın, ıcerık gırılmedıgı surece rıfkılar siteyi pek fazla iplemiyorlar, bence ılgılı yazıyı okuyarak yoluna devam edebılırsın.hatta test ıcın 10-15 gun boyunca gunde 3-4 oyun eklersen 150 kelıme acıklama olarak farkı gorursunuz
   
  Sanalgezgin57 bunu beğendi.
 6. Sanalgezgin57

  Sanalgezgin57 Kayıtlı Kullanıcı

  anladım siteyi sanki yeni açmış gibi davranacağım
   
 7. tankay76

  tankay76 Kayıtlı Kullanıcı

  Kardeşim selamlar , Oyun sektöründe İçerik , Kaliteli backlink , Güçlü Trafik olmadan bir şeyleri başarmak çok zor. Bu 3 'ü için ise sermaye gerekiyor.
   
  Sanalgezgin57 bunu beğendi.
 8. Sanalgezgin57

  Sanalgezgin57 Kayıtlı Kullanıcı

  içerik işi kolayda diğerleri için para lazım aynen. Ama benim o kadar çok yüksek hite ihtiyacm günde 4000 - 5000 sabit tekil hit olsun yeter bu şekilde 2-3 site daha açtımı adsense ile aylık 400 - 500 tl gelir elde ederim herhalde. Hadi hepsini geçtim şu backlink işi canımı sıkıyor ve profesyonel değilsen çok fazla para gerekiyor.
   
 9. tankay76

  tankay76 Kayıtlı Kullanıcı

  Oyun değilde çok daha Niş bir sektörde ilerlemenizi tavsiye ederim. ( Bütçe nedeni ile )
   
  Sanalgezgin57 bunu beğendi.
 10. Sanalgezgin57

  Sanalgezgin57 Kayıtlı Kullanıcı

  hocam niş nedir anlamadım kusura bakmayın
   
 11. tankay76

  tankay76 Kayıtlı Kullanıcı

  Sanalgezgin57 bunu beğendi.
 12. ctis

  ctis Kayıtlı Kullanıcı

  kaliteli bir script bulmak lazim fakat piyasada wordpress disinda 1-2 tane iyi script var pek alternatif yok.
   
  Sanalgezgin57 bunu beğendi.
 13. Tyler

  Tyler Kayıtlı Kullanıcı

  Öncelikle oyun scripti olarak ne kullandığın çok önemli. Ayrıca blog bölümü açıp oyunlar hakkında veya oyunlarla ilgili hit gelebilecek konuları Adwords Planner dan araştırıp siteye eklemek. En çok oynanan,aratılan oyun hangisiyse onu araştırıp siteye . Sadece o sayfayada çalışma yapabilirsin. Açıkçası oyun sitesini hitlendirme konusunda çok fazla incelik var. Önemli olan uygulayabilmek.
   
  Sanalgezgin57 bunu beğendi.
 14. bydewa

  bydewa Kayıtlı Kullanıcı

  Haber, Film, Dizi, Oyun gibi sektörlerde çok buyuk rekabet söz konusu, güzel script, özgün tema, özgün içerik yeterli değil, sağlam ve organik backlinklerin önemi büyük, sosyal medya ile desteklersen başarıya ulaşabilirsin.
   
  okursan ve Sanalgezgin57 bunu beğendi.
 15. Sanalgezgin57

  Sanalgezgin57 Kayıtlı Kullanıcı

  Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim bu verdiğiniz cevaplar bile benim için yeterlidir. Bunları siteme uygulayacağım sonucu bu konu altından yazarım.
   
 16. okursan

  okursan Kayıtlı Kullanıcı

  Oyunları 3-5 dk kendin oynayıp youtube kanalı üzerinden de hem backlink hem reklam yapmış olursun. Flash oyun videolarını genelde sessiz çekiyorlar. Alternatif olarak güzel bir anlatımla yapılırsa millet oyunu oynamasa bile kanalın izlenirlik alabilir vs vs vs
   
  Sanalgezgin57 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş