Özgün makale

'Soru Cevap' forumunda Galeano tarafından 24 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

 1. Galeano

  Galeano Kayıtlı Kullanıcı

  Arkdaşlar bir kaç yerde özgün ve uzun makale olayının saçmalıktan ve hikayeden ibaret olduğunu, botların sadece ilk 150-160 karakteri okuduğunu, title meta tag ve yazının ilk 150-160 karakterinin özgün olamsının yeterli olacağını söyleyenler var, sizin görüşleriniz nedir?
   
 2. cryptosam

  cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

  Bence bu mantıklı değil. 150 karakteri analiz etmiş olsa idi 1000 kelimelik yazıda 800. paragrafı kopyalayıp googlede aratınca çıkmaz idi.
   
  Galeano bunu beğendi.
 3. Galeano

  Galeano Kayıtlı Kullanıcı

  hocam peki sizce yazı uzunluğunun üst sıralara çıkmaya bir etkisi var mı? ben sitemde yazının uzun olmaına değilde ziyaretçiyi sıkmamasına ve tatmin etmesine çalışıyorum sizce doğru olan bumudur yoksa her ne olursa olsun uzun yazmak mı?
   
 4. oalatumur

  oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

  Bence yazının uzunluğu bir yere kadar etkili, yazı tamamen okunuyor mu, arama motorundan gelen ziyaretçi bu sayfayı paylaşıyor mu, ziyaretçi içerik derinliğine kapılıp daha dip sayfalara gidiyor mu gibi kısımlar çok önemli.Sonuçta arama motoru sana gönderdiği ziyaretçiyi dibine kadar izliyor, nerede sayfanın hangi kısmına tıklamış neler yapmış görüyor.Yazdığın yazı sadece okunuyorsa o sıradan bir yazı, ama etkileşime geçiliyorsan o zaman değerli ve zengin bir yazı konumuna geliyor bence
   
  Galeano bunu beğendi.
 5. cryptosam

  cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

  Bence her ne olursa olsun bir şeyin uzunluğundan çok işlevi de bir etken :D
   
  Galeano bunu beğendi.
 6. oalatumur

  oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

  :D :D
   
  Galeano bunu beğendi.
 7. Galeano

  Galeano Kayıtlı Kullanıcı

  hocam o zaman aynı düşünüyoruz :D umarım emeklerim işe yarar birde hitlerim biraz çoğalınca etkinlikler vs. düzenliyorum, bir soru daha soracağım yeni konu açmak sitemedim ufak bir şey.apk indirme sitem var oyunların linklerini sociallocker ile kilitliyorum kullanıcı oyunu indirmek için +1, paylaş veya tweetle butonuna tıklaması gerekiyor bu siteye zarar verirmi sizce?
   
 8. okursan

  okursan Kayıtlı Kullanıcı

  Ziyaretçileri küstürebilir mi diye düşündüm bir an.
   
  Galeano bunu beğendi.
 9. Galeano

  Galeano Kayıtlı Kullanıcı

  benimde aklımı o krcalıyo zaten, fakat yapmaları gerek tek şey tek bir butona tıklamak, 1 saniye :) ve bir kez her hangi bir yerde paylaşınca tüm kilitler açılıyor
   

Bu Sayfayı Paylaş