Özgür Web Teknolojileri Günleri 2014

'Etkinliklerimiz' forumunda mhmtcbn tarafından 5 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. mhmtcbn

mhmtcbn Kayıtlı Kullanıcı

Burada paylaşmak için biraz geç kaldım sanırım, şayet bugün etkinlik başladı ama belki katılmak isteyenler yarın için programlarını yapabilirler.

Linux Kullanıcıları Derneği ve Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen etkinlik, Türkiye’de web teknolojileri ve özgür yazılım ile ilgilenen herkesin buluşma yeri. Toplumun her kesimine uygun düzeyde, tanıtıcı ve teknik seminerler yapılan etkinlikte kamu kuruluşları ve özel sektörden ilgili şirketler stand açarak, bu yılda ürün ve hizmetlerini tanıtıyor.

Detaylar: http://hostingblog.info/ozgur-web-teknolojileri-gunleri-2014/

muhammed bunu beğendi.
  2. kanki34

kanki34 Kayıtlı Kullanıcı

Güzelmiş baya dolu bir program var ama biraz geç oldu şimdi hazırlanıp bu yağmurda falan :D neyse şaka bi yana çok sağol haber verdiğin için.

İnşallah ilerki etkinliklere bende katılmak istiyorum.

3. mhmtcbn

mhmtcbn Kayıtlı Kullanıcı

Benimde dün haberim oldu bugün işteyim yarında açık öğretim sınavı var, sınavdan sonra koşa koşa gideceğim (en azından sınava denk gelmese çok iyi olurdu), ben bu tür organizasyonları takip edeceğim elimden geldiğince de duyurmaya çalışacağım. :)

Bu Sayfayı Paylaş