Paravan bloglar için tema nasıl olmalı?

'Soru Cevap' forumunda aftih tarafından 11 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

 1. aftih

  aftih Kayıtlı Kullanıcı

  10 kadar paravan blog açmayı düşünüyorum ama ayrı ayrı tema bulmam yada almam gerekiyor mu hepsine? Yada themeforesttan 1-2 tema alıp hepsine kullanabilir miyim? (1 premium tema alındığında istenildiği kadar blogta kullanılabiliyor mu?) Çok kısaca açıklayacak yada önerecek olursa çok sevinirim zaman ayıran herkese teşekkürler
   
 2. wincih

  wincih Kayıtlı Kullanıcı

  Ben elegant theme ve theme junkie den üyelik alarak çözmüştüm bu sorunu.
   
 3. unknown_41

  unknown_41 Kayıtlı Kullanıcı

  Merhaba aftih ;

  Farklı tarz tema kullanman tabiki daha iyi olur ama paravan bloglar için preminyum tema kullanmanın bir anlamı yok bir çok tema var preminyumdan daha iyi olan bedava temalar hepsine farklı tarzda temalar kur kuracağın temalar çok cafvaflı olmasınada gerek yok sade ve kullanışlı olmaları önemli bence paravanlarda.
   
  wincih bunu beğendi.
 4. aftih

  aftih Kayıtlı Kullanıcı

  Eyvallah hocam öneriniz var mı? Ve merak ettiğimden soruyorum bir tema satın alıp istediğim kadar bloğa kurabiliyor muyum?
   
 5. Furkan

  Furkan Kayıtlı Kullanıcı

  Premium tema kullanmana gerek yok bence. Önemli olan temanın düzgün bir kod yapısına ve standartlara uygun olması.
   
 6. unknown_41

  unknown_41 Kayıtlı Kullanıcı

  Kuracagın sitenin içerigine göre degişir hocam kulanacagın temanın tarzı ama benim fikrim ve düşüncem paravan siteler için kuracagın temanın çok büyük bir önemi yok önemli olan siteyi kurduktan sonra yapıcakların sade kulanışlı bir tema herzaman için iyidir hitap etigin kulanıcılara göre farklı tarzlarda tema kurabilirsin.
   

Bu Sayfayı Paylaş