• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Paravan Sistemi

eyupoglu

Kayıtlı Kullanıcı
İki ana sitemiz var biri türkçe biri yabancı.Kurumsal sitelerdir.Şimdi bunlara ait toplam da 40 ı geçkin de paravan site var.Bunlar ben bu firmaya girmeden önce 6 ay öncesine kadar hep full copy paste ve 15-20 kelimelik konulardan oluşan çöp siteler idi.Biz bir yenilik yaptık ve hepsinin tasarımını değiştirdik.Güzel ayar verdik başladık çalışmaya.Şuan örnek vermek gerekirse ilk 500 de olmayan kiralikkonkasor.com sitesi bir çok kelime de ilk sayfada ve kendi kelimesinde ilk 4 te.
Şimdi sorun şu arkadaşlar gerçekten sağlam bir bilgiye ve görüşe ihtiyacım var.Bu siteler paravan olduğu için ana siteleri beslemekten ziyade.Ben bu sitelere gelen müşterileri nasıl ana siteye yönlendirebilirim.Yani kurumsal havası verdirebilirim bu sitelere ? Şuan görünümsel olarak hepsi blog tarzında.Yani splash reklammı ekleyim.Başka şey mi yaptırıyım ocak sonu sezon açılıyor benim güzel müşteriler yakalamam lazım :D

Paravan diye bir şey olduğunu unut hocam. Onlarda senin ana siten. En az ana site kadar onların da gelişme potansiyeli olduğunu ve gelişmedikleri sürece ana siteye bir hayırlarının dokunmayacağını da unutmamalısın.

Geri