Point teması kullananların dikkatine!!!

'Soru Cevap' forumunda mahmut tarafından 11 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. mahmut

mahmut Kayıtlı Kullanıcı

Arkadaşlar merhaba,

Bir sitemde mythemeshop un ücretsiz versiyonu olan point temasını kullanıyorum. Yaklaşık 1 aydır içerik giriyorum ve bugün fark ettim. Sayfada kaynak çektiğimde hemen hemen bütün iç linklere rel="nofollow" tagı yerleştirilmiş. Bu problem yaratır mı? Örnek olarak şu siteye kaynak çekip bakabilirsiniz.

http://goo.gl/TqSxXu

Not: Örnek verdiğim site benim değil fakat problem aynı.

Point teması kullanan arkadaşlarda kontrol edip dönüş yaparlarsa sevinirim.

2. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba bence sıkıntı olmaz. Ha garipmi garip. Kendi içinde tüm linklemeleri nofollow yapmaya ben kendime güvenmiyorum demeye gerek yok. Botlar özgüven eksikliği var bunun der kendine güvenmiyor der :D Ha önemsiz yorum formuna linklemeler de vs nofollow dersin kendi içindede olsa.

mahmut bunu beğendi.
  3. mahmut

mahmut Kayıtlı Kullanıcı

Hocam 1 ayda her gün 1 tane içerik girerek yaklaşık 35 makaleye ulaştım. Makalelerim çoğusu 400+ kelime. Gel görki hitim 15 i geçmiyor bunla alakası olduğunu düşünüyorum.

4. antijen

antijen Kayıtlı Kullanıcı

Bende seosuna önem verdiğim bir sitede bu temayı kullanıyordum, hiç bir başarı sağlayamadım. 1 ay önce sahifaya geçirdim en azından 10-15 hit alıyor artık.

Temanın o kadar önemli bir etken olduğunu düşünmüyorum açıkcası

5. mahmut

mahmut Kayıtlı Kullanıcı

Hocam sıtenin anasayfasında kaynak çektıgınde sendede nofollow muydu iç linklerin

6. antijen

Son düzenleme: 16 Aralık 2015
  7. mahmut

mahmut Kayıtlı Kullanıcı

Source kodlarından nofollow taglarını silicem. Birkaç gün içindeki değişimi burdan yazarım.
    Bu ara ilgilendiğin için teşekkür ederim

8. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

Hacılar bu kaynak çekme işini nasıl yapıcaz? YAzabilirseniz bizde bi bakalım şu sitelere.

9. mahmut

mahmut Kayıtlı Kullanıcı

Hocam sitenin ana sayfasında sağ tıklayacaksın kaynak görüntüle diyeceksin. Sonra açılan pencerede ctrl+f nofollow diye arat varsa çokar zaten

10. antijen

Aslında ben temayı baya da editlemiştim, o rel=nofollow nasıl dikkatimden kaçtı anlamadım.

11. mahmut

mahmut Kayıtlı Kullanıcı

adam temada eklentilerin içine bile gömmüş nofollow tagları. Hepsini temizledim hit artışı olursa burdan yazacağım

ozan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş