• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Projelerım için Seo uzmanları arıyorum.

kadersiz35

Kayıtlı Kullanıcı
70 Tane Aynı sektordekı sıtelerım ıcın 70 tane seocu arkadas arıyorum.
aylık odeyecegım ucret : 6 Bin TL civarında

daha detaylı bilgiyi skype uzerınden ögrenebilirsiniz. : [email protected]

Benım çalışma şeklim bu şekilde hocam. herkezin kendi tercihi kendimi garanti altına almak zorundayım...

Katiyen hocam çalışma şeklinize birşey demiyorum. Diğer seo ile ilgilenen arkadaşlar zaman kaybı olmasın diye konuya yazdım. Burda bu işi yapanlar önden kapora veya ücret almadan siteyi çıkardıktan sonra para alma işine girmez

Şahsen benim en büyük yaptığım hatalardan biriydi önce iş sonra ödeme.2 Kişiyi bu şekilde ilk sayfa getirdim sonra adamların adresini bile bulamadım.O yüzden pek kimsenin sıcak bakacağını sanmıyorum bakan adamında seodan anlayacağını sanmıyorum.

Hocam bu sizin düşünceniz bizim yerimiz adresimiz belli 3 - 5 kuruş için piyasada duyurduğumuz adıda kirletmeyiz. İnanırmısınız 4 müşterim var işini seo sonrası alcağım halen alamadım. Hergün aramama rağmen dönecem müsait değişim gibi durumlar var. Size farklı illerden referansta vermek kolay

Geri