Projenizi Kendiniz Kodlayın, Kodlamayı Bu Adamdan Öğrenin

'İndirimler & Kupon Kodları' forumunda CodErode tarafından 8 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. CodErode

CodErode Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba arkadaşlar;

Aşağıda verecek olduğum video serisi ünlü bilişim akademisi Bilgeadam hocalarından Ahmet Yasin Ak'ın serisidir. Anlatımı tamamen harika olup .Net platformu için sizlere harika bir anlatım yapmaktadır. Kendi projelerinizi eğer wordpress vb cms lerle değil de tamamen özgün olmasını istiyorsanız ya da bu işten para kazanmak istiyorsanız bu seriyi izlemelisiniz, hoca sürekli yeni videolar eklemektedir. ve en önemlisi bu seriden pek fazla insanın haberi yok.

Buyrun: http://www.youtube.com/channel/UC06Q0ZtwUCd2uY4-2KUpUIg/playlists

specialite, CSUM, apollon ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. hastesi

hastesi Kayıtlı Kullanıcı

Paylaşım için teşekkürler, sık kullanılanlara ekledim. Bu tarz (kalitede) android ile ilgili videolar var mı bildiğiniz acaba?

3. CodErode

Bu kalitede malesef android için ders bulunmamakta. Ahmet hoca çekerse eğer, onu da sizlerle paylaşacağım.

4. Tyler

Tyler Kayıtlı Kullanıcı

Adam fena iyiymiş

5. sivaa

sivaa Kayıtlı Kullanıcı

İyi anlatıyor helal valla ilgimi çekti iş yapar bu.

6. SEOnostra

SEOnostra Vip Üye

Sağolun hocam. Benden de gelsin dostlarımıza bir eğitim sayfası. http://www.youtube.com /user/OrtogonICT/videos

Son düzenleme: 9 Aralık 2014
  7. monolog

monolog Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkürler, inceliyorum. Umarım başlangıç seviyesinden başlamıştır anlatmaya, bu aralar niyeti bozdum öğrenmek istiyorum web dili bakalım.

8. ea.

ea. Kayıtlı Kullanıcı

android içim udemy.com da mimar aslan hocanın dersleri mevcut.
    ilk kurs ücretsiz ileri seviyesi ücretli kendisine mail atarsanız da indirim kuponu sağlıyor

9. saxx

saxx Kayıtlı Kullanıcı

teşekkürler çok değerli videolar

10. CodErode

En baştan anlatıyor anlatmaya, bilgeadam a yazılım eğitimi için giden birisinin görecek olduğu dersler bunlar ve hepsi yeni çekim :)

Mimar hocayı biliyorum fakat tam olarak işin mantığını kavrayamıyorsunuz, Mimar hoca alanında iyi Java'cılardan fakat eğitmenlik konusunda biraz sıkıntı olduğu söylenebilir.(şahsi fikrim)

Video açılmıyor hocam, tekrar bakar mısınız?

11. AlfaOis

AlfaOis Kayıtlı Kullanıcı

Gayet başarılı bir anlatım, c# eğitimine yeni başlayacak arkadaşlar için güzel kaynak.

12. Enforcer54

Enforcer54 Kayıtlı Kullanıcı

Anlatım bence süper.

Paylaşım için teşekkürler

13. genebu

genebu Kayıtlı Kullanıcı

konudaki 2 kanalıda inceledim 2side çok iyiydi bu tarz wordpress css html dersleri önerebileceğimiz bir kanal varmı aynı bu kalitede :)

14. kunfeyekun

kunfeyekun Kayıtlı Kullanıcı

Mesajım bulunsun.

15. Batur

Batur Kayıtlı Kullanıcı

Bizlerin ve özellikle de yeni neslin, eğitime çok ihtiyacı var. Bu anlamda, her daim kendimizi geliştirmemiz gerekiyor. İşte bu noktada, bu tür kıymetli paylaşımların değeri artıyor. Teşekkürler.

CSUM bunu beğendi.
  16. caneralcilioglu

caneralcilioglu Kayıtlı Kullanıcı

Sınıf ortamında kayıt altına alınmış galiba. Gerçekten çok kalite bi eğitim serisi olmuş. Bir çok konuyu bilmeme rağmen keyifle izledim. Paylaşımınız için teşekkürler..

17. cagkansezgin

cagkansezgin Kayıtlı Kullanıcı

Paylaşım için teşekkürler bende sistemi inceleme altına aldım. Detaylar hakkında daha da araştırma yapmak gerekecek sanırım

18. Muzo

Muzo Kayıtlı Kullanıcı

.net oldu olası ısınamadım bir türlü :) web dilinde orta ölçekli projelere kadar php forever diyorum çekiliyor.

19. caneralcilioglu

caneralcilioglu Kayıtlı Kullanıcı

Microsoft'un açık kaynağa yönelmesinden sonra .net platformunun gelişeceğini düşünüyorum. Windows Phone'lardan sonra diğer mobil platformlara da c# gibi dillerle de girmeye başladılar. Yazılım konusunda ilerlemek isteyenler için güzel bir tercih olacağını düşünüyorum..

20. roote

roote Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkürler, izleyeceğim.

Bu Sayfayı Paylaş