Reddit Kullanımı ?

'Soru Cevap' forumunda AlfaOis tarafından 11 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. AlfaOis

AlfaOis Kayıtlı Kullanıcı

Arkadaşlar kimler aktif olarak reddit kullanmakta ? yabancılar kalıplaşmış bir alışkanlık var bu site için fakat bizim için aynısını söyliyemeyeceğim. Reddit kullanan arkadaşlar varsa gördükleri fayda hakkında ufakta olsa bilgi verirseler sevinirim.

2. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

aktif olarak kullanmasamda özellikle oyun haber ve videoları ilk oraya düşüyor sitem ingilizce olsaydı kesinlikle yazdığım haberleri oryada konu olarak açardım. çok iyi bir hit kaynağı.

3. serdar41

serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

Hocam ben de kullanıyorum subreddite de özen gösteriyorum lakin ben pek hit alamadım ,ingilizce siteye. Fakat kullanmasını bilene hit kaynağı, konuyu takipteyim.

4. Mutluhan

Mutluhan Kayıtlı Kullanıcı

Ben konu linkini paylaşıyorum mesela hiç bakan eden olmuyor neden acaba :)

5. AlfaOis

AlfaOis Kayıtlı Kullanıcı

Etkili bir şekilde dönüşüm alan arkadaşlar, püf noktlarını belirtirse çok iyi olur.

6. monolog

monolog Kayıtlı Kullanıcı

Evrensel bir projeniz varsa, olmazsa olmazlarınızdan biridir Reddit.

7. Furkan

Furkan Kayıtlı Kullanıcı

Ben bir kaç denememde linkime beklediğim hiti almıştım. Ancak çoğu denememde başarısız olduğumu söyleyebilirim. Kesinlikle bir yerde hata yapıyorum. :rolleyes:

8. Winchester

Winchester Kayıtlı Kullanıcı

Valla ben hesabı açtım link paylaştım oto mantık moderatör konuyu spam diyip listeden kaldırdı ilk denemede her linki kabul etmiyor

9. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

redd.it spamcılara toleransı en az ortamlardan biridir. Hesabı ilk günlerinde sizinle bağlantısı olmayan şeyleri paylaşarak kullanmalısınız. Diğer paylaşımları gezip oylamalısınız vs. Link paylaşımına başladığınızda da sürekli diğer doğal etkinliklere devam etmelisiniz.

Furkan ve Winchester bunu beğendi.
  10. Winchester

Winchester Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkürler süper cevap ustam deneyeceğim

11. RapToR

RapToR Kayıtlı Kullanıcı

Konuyu dört gözle takipteyim bu site ile hitini arttıran arkadaşları çok merak ediyorum :) İngilizce site açarsam burası çok işime yarıyacak anlaşılan :)

12. oalatumur

oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

backlınk cesıtlılıgı olması ıcın ben sıtemde kullanıyorum.yararını olcemedım ama cesıtlılık cesıtlılıkdır bence

13. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

herkesi ilgilendiren ilginç ve yabancı evrensel bir konu olmadan çok beğeni almak çok zor gidipte sürekli film sitemizdeki filmleri paylaşıyorsak spam gibi oluyor bence millete o yüzden beğenmiyor

14. selimania

selimania Kayıtlı Kullanıcı

gördüğüm kadarıyla adamlar arada güzel kız fotoğrafları paylaşıyor. Adam ekonomi haberi paylaşıyor bir bakmışsın Jessica Alba

Bu Sayfayı Paylaş