Saçmalayabildiğiniz Kadar Saçmalayın !

'Vaka Analizleri' forumunda Madebodom tarafından 3 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Madebodom

Madebodom Kayıtlı Kullanıcı

Arkadaşlar malum beni bilen bilir film sitesi açar açar satarım fakat bu denli saçmalamak hiç aklıma gelmemişti. Bir deneyeyim dedim sonuç olumlu ^^
    Arkadaşlar film özeti yazmak için herkes bir yerlerden önce filmin konusunu olur sonra kendince çevirir. Bende şu tarz bir saçmalamasyonda bulundum ve tuttu :D

http://www.1080pfilmizle1.com/kristy-1080p-izle/

Konu özetine dikkat ^^
    Ve Kristy 1080p izle kelimesinde 5. sırada ..

2. Konu linki;
    http://www.1080pfilmizle1.com/the-homesman-turkce-altyazili-1080p-izle/
    The Homesman 1080p izle kelimesinde 4. sırada ..

3. Konu linki;
    http://www.1080pfilmizle1.com/olumcul-oyun-good-people-turkce-altyazili-1080p-izle/
    Ölümcül Oyun 1080p izle kelimesinde 12. sırada ..
    Good People 1080p izle kelimesinde 10. sırada ..

Edit: Konu özetleri;

Son düzenleme: 3 Aralık 2014
  2. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Yorumlarla markalaşma için iyi olabilir gibi. Bir aralar dizi çevirilerinde eşekherif vardı benzerini yapan. Diziden çok o bölümde neler yazacak onun için oturur bakardım :D

keboozgur bunu beğendi.
  3. Sanalgezgin57

Sanalgezgin57 Kayıtlı Kullanıcı

güzel taktik oyun siteleri içinde yapılabilir

4. Madebodom

Madebodom Kayıtlı Kullanıcı

eşekherif i Blue Mountain State dizisinde tanıdım ve şahane bir adam olduğuna kanaat getirdim :D
    Dipnot: Herşey için bunu yapabilirsiniz :) Saçmalayın dediysek de konu özetine aşk hayatınızı yazmamanız önemle rica olunur ^^

caneralcilioglu, Tyler ve okursan bunu beğendi.
  5. monolog

monolog Kayıtlı Kullanıcı

Kullandığınız uslupla filminde ufak çaplı özetini geçerseniz iyi olur sizin açınızdan, markalaşabilirsiniz. Google'da 4. sırada olmanızın saçmalamasyon açıklamayla alakası yok emin olun.

6. Seo

Seo Kayıtlı Kullanıcı

Benzersiz İçerik diyor ve geri çekiliyorum :)

7. monolog

monolog Kayıtlı Kullanıcı

Benzersiz içerik böyle olmaz hocam. Benzersiz içerik; Bir alanda başka kaynaklarda bulunmayan bilgi verici yazılar yayımlamak ile oluşur.

8. smnkz

smnkz Kayıtlı Kullanıcı

Benimde bir oyun yorumumu getirdi aklıma. Buldum yapıştırdım sizin için :) ....Elbise dolabı o kadar karışık ki ben olsam bu oyunu kapatıp başka bir oyun oynardım :) Neyse gevezeliği bırakalım ve oyuna bakalım.....
    Senin yorumlarda güldürdü sağolasın :)

9. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

hiç bir alakası yok milyonda bir xxx filmi 1080p izle diye aratıldığı için hepsi bu.

10. SEOrea

SEOrea Kayıtlı Kullanıcı

Şimdi siz burada benzersiz ve alâkasız içerik arama sonuçlarında doping etkisi yapıyor mu diyorsunuz? Google'da buna göz yumuyor öyle mi?

Yorum yapmıyorum.

11. cagkansezgin

cagkansezgin Kayıtlı Kullanıcı

Ve özgün içerik galip geldi :)

Madebodom ve SEOrea bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş