• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Şarkı Sözleri Sitesi Para Kazandırır mı?

batu78

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar bir şarkı sözleri sitesi açsam. 4-5 ay geliştirsem içerik eklesem. adsense ile ne kadar para kazanabilirm? 3 ev arkadaşım da var. içerik konusunda zenginleştirebiliriz siteyi yani. maksat evin kirasına yardımcı olsun :) öğrenciyiz malum.

yad buna benzer önerileriniz var mı?

Bana böyle projeler vasat geliyor :) Çevremde sürekli yapan oluyor bu tarz şarkı sözü deyim vs.. ben sıkıldım kodlamaktan onlar sıkılmadı. Fakat kazanma kriterine göre değişir. 500 tl iyi paraysa senin için kazanma şansın var. ama o tarz sektörde yığınlan site olduğu için uğraşman gerekiyor çok.

eskide kaldı gibi şarkı sözü sitesi şimdi yazınca zaten bi kaç kemikleşmiş siteyle sözlükler çıkıyor o konuda bence verim alınmaz bu saatten sonra şarkı sözü sitesinden

Merhaba. Şarkı sözleri sitesi, her sitede olduğu gibi özveri isteyen bir kategoriyi oluşturuyor. Daha doğrusu, bu sektörde başarılı olmak istiyorsanız, kolaya kaçmamalı ve farklı olanı yapmalısınız.

Şarkı sözleri sitelerinin tamamına yakını, kopya içeriklerden oluşmaktadır. Yani bir sitedeki herhangi bir şarkı sözünde bulunan hata, diğer pek çok sitede de karşınıza çıkmakta.

İşte bu noktada, sizin için fırsat doğuyor. Rakipleriniz aslında oldukça zayıf.

Diğerleri ile aynı hataları yapmadan, bir şarkının sözlerini gerçek anlamda doğru yazarak başarı yakalamak mümkün. Bugün baktığımızda, pek çok şarkı sözü sitesinde yazım hataları ve yanlış sözlerle karşılaşıyoruz. Bunları görüp düzeltmeli ve kimsede olmayan, emsalsiz bir site koyulmalı. Özgün içeriğin, kaliteli bir site için ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Şarkı sözü gibi sitelerde, özgün yazılamayacağını düşünenler olabilir ama bu doğru değil. Her şarkının başına, kendi uygun bir üslupla, şarkıyla ilgili bilgiler ekleyebilirsiniz.

Az önce bu sitelerden bir kaçını (sıralama birincisi olanları) denedim ve durum içler acısı. Hepsinde kopya içerik mevcut. Siz onlar gibi olmaz ve şarkı sözleri öncesinde ya da sonrasında yazılacak olan yazıları kendiniz yazarsanız, rakiplerinizin üzerine kolayca çıkarsınız. Sitenize gelen ziyaretçiler, doyurucu ve hatasız bilgiyi aldıklarında, emin olun tekrar geleceklerdir.

İstikrarlı çalışarak arşivinizi de genişlettiğiniz zaman, para kazanmanın kapıları size sonuna kadar açılacaktır.

Kolay gelsin.

Şahsi görüşürüm başka projelere bak o kadar uğraşacağına. Güzel bir proje yap hiç yoktan farklı olursun. Bana sorma ne tarz bir proje ben bilsem kendim yaparım o projeyi :) Ayrıca ben kolay kolay proje beğenmem orası ayrı bir konu.

Şarkı sözü yada şiir sitesi için artık günümüzde yeterince kemikleşmiş site vardır. Farklı sektörlere yoğunlaşmanı tavsiye ederim ekmek yemek zor bu sektörlerde.

Geri