Şarkı Sözleri Sitesi Para Kazandırır mı?

'Proje Önerileri' forumunda batu78 tarafından 24 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

 1. batu78

  batu78 Kayıtlı Kullanıcı

  Merhaba arkadaşlar bir şarkı sözleri sitesi açsam. 4-5 ay geliştirsem içerik eklesem. adsense ile ne kadar para kazanabilirm? 3 ev arkadaşım da var. içerik konusunda zenginleştirebiliriz siteyi yani. maksat evin kirasına yardımcı olsun :) öğrenciyiz malum.

  yad buna benzer önerileriniz var mı?
   
 2. Muzo

  Muzo Kayıtlı Kullanıcı

  Bana böyle projeler vasat geliyor :) Çevremde sürekli yapan oluyor bu tarz şarkı sözü deyim vs.. ben sıkıldım kodlamaktan onlar sıkılmadı. Fakat kazanma kriterine göre değişir. 500 tl iyi paraysa senin için kazanma şansın var. ama o tarz sektörde yığınlan site olduğu için uğraşman gerekiyor çok.
   
 3. batu78

  batu78 Kayıtlı Kullanıcı

  teşekkürler yorumunuz için. başka önerebileceğiniz bir proje var mı hocam?
   
 4. Heisenberg

  Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

  eskide kaldı gibi şarkı sözü sitesi şimdi yazınca zaten bi kaç kemikleşmiş siteyle sözlükler çıkıyor o konuda bence verim alınmaz bu saatten sonra şarkı sözü sitesinden
   
 5. Batur

  Batur Kayıtlı Kullanıcı

  Merhaba. Şarkı sözleri sitesi, her sitede olduğu gibi özveri isteyen bir kategoriyi oluşturuyor. Daha doğrusu, bu sektörde başarılı olmak istiyorsanız, kolaya kaçmamalı ve farklı olanı yapmalısınız.

  Şarkı sözleri sitelerinin tamamına yakını, kopya içeriklerden oluşmaktadır. Yani bir sitedeki herhangi bir şarkı sözünde bulunan hata, diğer pek çok sitede de karşınıza çıkmakta.

  İşte bu noktada, sizin için fırsat doğuyor. Rakipleriniz aslında oldukça zayıf.

  Diğerleri ile aynı hataları yapmadan, bir şarkının sözlerini gerçek anlamda doğru yazarak başarı yakalamak mümkün. Bugün baktığımızda, pek çok şarkı sözü sitesinde yazım hataları ve yanlış sözlerle karşılaşıyoruz. Bunları görüp düzeltmeli ve kimsede olmayan, emsalsiz bir site koyulmalı. Özgün içeriğin, kaliteli bir site için ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Şarkı sözü gibi sitelerde, özgün yazılamayacağını düşünenler olabilir ama bu doğru değil. Her şarkının başına, kendi uygun bir üslupla, şarkıyla ilgili bilgiler ekleyebilirsiniz.

  Az önce bu sitelerden bir kaçını (sıralama birincisi olanları) denedim ve durum içler acısı. Hepsinde kopya içerik mevcut. Siz onlar gibi olmaz ve şarkı sözleri öncesinde ya da sonrasında yazılacak olan yazıları kendiniz yazarsanız, rakiplerinizin üzerine kolayca çıkarsınız. Sitenize gelen ziyaretçiler, doyurucu ve hatasız bilgiyi aldıklarında, emin olun tekrar geleceklerdir.

  İstikrarlı çalışarak arşivinizi de genişlettiğiniz zaman, para kazanmanın kapıları size sonuna kadar açılacaktır.

  Kolay gelsin.
   
 6. Muzo

  Muzo Kayıtlı Kullanıcı

  Şahsi görüşürüm başka projelere bak o kadar uğraşacağına. Güzel bir proje yap hiç yoktan farklı olursun. Bana sorma ne tarz bir proje ben bilsem kendim yaparım o projeyi :) Ayrıca ben kolay kolay proje beğenmem orası ayrı bir konu.
   
 7. Mutluhan

  Mutluhan Kayıtlı Kullanıcı

 8. seoblogu

  seoblogu Kayıtlı Kullanıcı

  sevmiyorum bu sektörü

  her gün dmca geliyor artık zevki kaçtı

  kalıcı işler yapmak gerekir
   
 9. Ramiz TAYFUR

  Ramiz TAYFUR Kayıtlı Kullanıcı

  Şarkı sözü yada şiir sitesi için artık günümüzde yeterince kemikleşmiş site vardır. Farklı sektörlere yoğunlaşmanı tavsiye ederim ekmek yemek zor bu sektörlerde.
   

Bu Sayfayı Paylaş