.Science Uzantısı Ücretsiz !

'İndirimler & Kupon Kodları' forumunda AlfaOis tarafından 27 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. AlfaOis

AlfaOis Kayıtlı Kullanıcı

CSUM, mdmx ve yasaronal bunu beğendi.
  2. kranos

kranos Kayıtlı Kullanıcı

Paravan inşaası için kullanılabilir. Teşekkür ederim

3. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Böyle bir hataya düşmenizi tavsiye etmem şu anda isimtescilde 29$ tek .science alan adı gelecek sene 10 sitede bu alan adını kullansanız min 150-200$ ücret ödemek zorunda kalırsınız

4. sakarya

sakarya Kayıtlı Kullanıcı

teşekkürler güzel kampanya fakat site pek güvenilir gelmedi...

5. kranos

kranos Kayıtlı Kullanıcı

Fiyata bende baktım. Gerçekten pahalı. Şahsen kendi sitelerim için kullanmam. Amam bazen anahtar kelime gerçekten lazım oluyor(paranın olduğu zamanın olmadığı durumlarda anahtar kelime domaini zaman kazandırıyor. akılda kalsın lazım olur bu uzantı. Uyarın için teşekkür ederim bu arada

6. Csx Network

Csx Network Kayıtlı Kullanıcı

İki tane domain kaydettim sonra hesap iptal oldu kendi kendine, alıp kullanabilen var mı? Zaten site de biraz tırt gözüküyor açıkcası :D

7. AlfaOis

AlfaOis Kayıtlı Kullanıcı

@Csx Network @xyzuzmani , ilgili uzantıya destek amacıyla bir çok kayıt firmasının ücretsiz sağladığı bir domain uzantısı, ilk gün kayıt ettiğim 10 domain hala panelimde durmakta, psikoloji.science gibi. Sanırım bir şeyleri eksik yapıyorsunuz, keza sorun yaşayan görmedim.

8. kranos

kranos Kayıtlı Kullanıcı

Hocam sizin mesajınızdan sonra dns değiştirdim. 10 dk yönlendi.

9. Csx Network

Csx Network Kayıtlı Kullanıcı

@AlfaOis @xyzuzmani Ben tekrar denedim tekrar kapandı üyelik ben bırakıyorum artık denemeyi :) Bu arada dns'yi domaini kaydederken sepetten de ekleyebiliyoruz diye görmüştüm yeni kaydedeceğiniz domainlerde de sıkıntı olmasın böyle yapabilirsiniz

10. ganidagli

ganidagli Kayıtlı Kullanıcı

11. mdmx

mdmx Kayıtlı Kullanıcı

Matematik, okul, gelecek, ekonomi gibilerini kaydettim ama elimde tutsam kârım olur mu merak ediyorum.

12. Göktürk

Göktürk Kayıtlı Kullanıcı

Türkçe tldlerde gelse keşke be

Bu Sayfayı Paylaş