Seçmeli VIP Üyesi Olabilir Mi

'Öneriler & Duyurular' forumunda Karrizima tarafından 20 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. Karrizima

  Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

  Ben VIP olmak istiyorum ama VIP ayrıcalıklarındaki program, üyelik vsler bana fazla. Yani bir iki tanesine ihtiyacım var anca. Bu nedenle ve 20 dolarda çok geldiği için VIP olamıyorum.

  Şöyle birşey mümkün olur mu acaba?
  Seçmeli VIP Üye;
  Bu üye VIP konularından 2-3 tanesini seçer işine yarayacakları ve makul bir ücrete VIP olur :D Olabilir mi acaba. Bence mantıklı :)
   
 2. CSUM

  CSUM Kayıtlı Kullanıcı

  Herkesin isteği farklı ve istediği fiyatta farklı olursa belki ilgilenmek zor olabilir yönetim için.
   
 3. cryptosam

  cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

  Takibatı çok zor olacaktır. Ondan malesef ki seçme işi yaş :D
   
 4. cemalcan

  cemalcan Kayıtlı Kullanıcı

  fena fikir değil ama =) dostum alacaksan gerçekten düşünme inan çok yararlı oldu bana.
   
 5. mhtkarakose

  mhtkarakose Kayıtlı Kullanıcı

  öğrenci indirimi olsa bari :(
   
  CSUM bunu beğendi.
 6. Karrizima

  Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

  Boynumu büktüm :(
   
 7. cryptosam

  cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

  Şuradakilere http://www.seocry.com/forumlar/seocry-vip-bolumu.43/ erişim oluyor.
   
 8. AlfaOis

  AlfaOis Kayıtlı Kullanıcı

  Evet hocam bu şekilde takip zor olacaktır fakat konuyu açan arkadaşımızın mantığıda doğru hocam, örnekle VIP alanında sadece ilk 4 sabit başlık benim istediğim hesaplar arasında diğerlerine ne girerim ne de kullanırım, yani oradaki 10+ hesabı benzer alanlarda iş görecekler şekilde 4'er şekilde bir alt kategorilendirme yapıp, yine aynı şekilde VIP mantığı ile açılan bölümler olsa çok güzel olur, sonuç olarak yine bir para ödenecek, böyle olunca sadece ihtiyacı olan, ihtiyacı olan servis için ücret ödemiş olacak, bunu tekrar düşünüp uygulamak adına bir çalışma yaparsanız çok iyi olur. Keza kullanacağım 4 hesaba xx tutarında ödeme yapmak varken kullanmadığım +15 hesap için şuan ki belirlenen ücreti ödemem biraz saçma. Hak vereceğinizi düşünüyorum, bir alt kategorilendirme ile çözülebilir takibi de zor olmayacaktır.
   
  Karrizima bunu beğendi.
 9. cryptosam

  cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

  Orda aslen önem arzeden hepimiz için lazım olan; ahrefs, semrush, majestic yani benim ensık kullandıklarım bunlar.

  Yani zaten diğerleri extra gönlümüzden kopup millette lazım olursa kullansın denilen hesaplar. Yani o fiyatı zaten 3 hesap için biçmişiz gibi düşünebiliriz. Varmı mesela parçalı satışta ahrefsi almayacak olan :D Ondan parça işi hacılar b*k iş :D
   
 10. AlfaOis

  AlfaOis Kayıtlı Kullanıcı

  300 dolarlık, 100 dolarlık bir kaç parça serviste var onlar gönülden kopmaz heralde hocam :D , bir şeyler ayarlayacağına inanmaktayım. Son kez bir istişare yapıp son yorumunu yazarsan iyi olur.
   
 11. Karrizima

  Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

  Aynen abi
  Yahu günlerdir anlatmaya çalıştığım bu işte beya :D Çoluk çocuk bayrem etsin
   
 12. AlfaOis

  AlfaOis Kayıtlı Kullanıcı

  Sanırım paketler baki kaldı bir düzenleme olmayaksa son bir cevap yazarmısın hocam. Birde bugün Vıp üyelik sayfasına giriş yaptığımda aşağıdaki yazı ile karşılaştım. Garantisi yok derken, 1-2 günlük bir sorun sonra tekrardan alınıyor mu ? yoksa olmuyor denilip bırakılıyor mu ? Yani çalışma garantisi yok gibi bir şey çok saçma, para ile alınıyorsa bu servisler neden çalışmasın yada çalışmaz ise ilgili servislerden para iadeside alınır yada farklı bir hizmet, tam olarak anlayamadım.

  Servislerin tümünün çalışması gibi hiç bir garanti yoktur. Hiç bir şekilde ücret iadesi bulunmamaktadır. Sonuç olarak birden çok araç çok makul şekilde sunulmaya çalışılmaktadır.
   
 13. cryptosam

  cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

  Kastedilen durum şu: Servisi satın aldınız. 2 gün sonra ahrefs hesabında sıkıntı oldu. O an majestic yani alternatif link sorgu sistemi aktif. Böyle bir durumda Ahrefse erişemiyorum denilerek ücret iadesi talebi vs gibi bir durum söz konusu değil. Paylaşılan hesaplarda raventools girmemiştir, para yoktur veya paylaşılması yapılmayacaktır tutar kökten konu silinebilir. Yani hesaplarda genelde faydalanmanız açısından ne bulduk ekliyoruz. Fakat hiç bir hesabın 30 gün sürekli kullanacağınız şeklinde, raventoolsun veya farklı bir şeyin sürekli verilmesi zorunludur şeklinde bir durum yok.

  Çözümleme noktası elbet 20 gün sürmez 1-2 gün hesap sıkıntılı olabilir. Zaten çözülemeyecek hesabı ahrefs hariç tutar kökten sileriz. Bizim o kısımda sürekliliğini sağlamaya çalıştığımız en önemli 2 araç semrush ve ahrefstir. En öncelik onlardadır. Gerisi için süreklilik ve devamlılık olarak garantimiz yok. Asıl kastettiğimiz nokta bu.

  Allah sizi inandırsın telefon ile gece 12 de arayıp ahrefse giremedik ne yapacağız biz acilde lazım diyen arkadaş oldu ve verdik parasını gönderdik. Bu tarz ibareler canımı sıktı ve açıklık getirme gereği duydum. Yani 20 doları verdik gece 5 te de ararız 2 de de ararız siz bu hesapları buraya yazdınız hepsi her an çalışacak buna zorunlusunuz gibi bir durum yok.

  Seçmeli vip içinde son noktayı koyalım arkadaşlar. Şu hali ile bile hesapların güvenliği zor sağlanırken; bahsettiğiniz türde parçalı bir satış malesefki olmayacak. Çünkü altyapı bu şekilde değil. Takibatı hesap hesap yapılamaz. Vip verilen o kategoriye komple erişir. Tek tek konuya ya da hesaba erişim durumu yok. Örneğin ahrefsi verdik biz bu adama bu şifre değişikliklerini nasıl vereceğiz? Her şifre güncellemede tek tek kişilere bildirme içinde şu an yeterli zamanımız malesefki yok. Yani vip servisi sabittir ve bu şekilde olması en idealidir şu aşamada. Gelecekte ne olur tabiki bilemem.
   

Bu Sayfayı Paylaş