Seo sektörü şuan en iyi Dolandırma yöntemi

'Soru Cevap' forumunda fatihsel tarafından 3 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

 1. fatihsel

  fatihsel Kayıtlı Kullanıcı

  Bütün webmaster sitelerinde reklamı olan oldukça populer bir kişi tanıtım yazıları satıyor, bu sitelerin birinde ihale mantığı ile tanıtım yazısı satıyor 70 tane siteden pr7 vs olarak 200 TL değerinde şeklinde reklam yapmış. her neyse ihaleye ben de girdim 29 TL başlangıç fiyatı ile bende kaldı, kalmaz olaydı. ödemeyi yaptım siteleri istedim doğru düzgün türkçe isim olan bir haber sitesi bulamadım. Hepsi düşmüş domainler. Bende büyük bir heyecan uyanmıştı makale yazdırmaya başlamıştım şimdi bu 70 site arasından doğru düzgün site ayıklamaya çalışıyorum.

  İsteyen olursa siteleri pm atayım
   
 2. oalatumur

  oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

  hocam lıstelerı pm ıle atar mısınız ? neyı nasıl yapmış bakalım bızde
   
 3. eyupoglu

  eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

  Sitelerin hepsini biliyorum.Beş para etmez.
   
 4. seo sensey

  seo sensey Kayıtlı Kullanıcı

  Ustam ben de genelde o paketler için pm isterim.Bakarım sitelere. Dediğin gibi hep düşmüş domain olur. Ha bi tane telaffuzu kolay site olaydı içinde. Öncel ajansın siteleri var onlar iyi galiba. Başka pek bildiğim yok. Bence en güzeli aç blogları haftada 3 -5 yazı cak. Devam et 2 ay. Emin ol. Daha faydalı olur. Yada para vereceksen en iyisi verip 300 500 neyse büyük haber sitelerinden tanıtım alacaksın.
   
 5. fatihsel

  fatihsel Kayıtlı Kullanıcı

  hocam isim de yanıldın :) :)
   
 6. seo sensey

  seo sensey Kayıtlı Kullanıcı

  Yo ismi kötü olaqn kişiler diye vermedim. Onların siteler iyi galiba dedim :)
   
 7. fatihsel

  fatihsel Kayıtlı Kullanıcı

  para kazanma sistemine göre iki çeşit pazarlama stratejileri var biri beş para etmez 200 TL lik paketi 29 TL ihale açarak veriyor bunlar düşen domainlerdir ve konuyu açmamdaki sebeptir. diğer hizmeti ise news kayıtlı siteler bunlar iyi sitelerdir.
   

Bu Sayfayı Paylaş