Seo tekniklerinin işe yarayıp yaramadığını nasıl anlarım _?

'Soru Cevap' forumunda abilal tarafından 29 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

 1. abilal

  abilal Kayıtlı Kullanıcı

  Seo ile yazılanlarda genel olarak deneme yanılma yöntemleriyle yapın diyorlar peki bu yöntemler hemen cevap verir mi veya yapılan seo tekniği ne zaman cevap verir bilgi verirseniz venirim

  şimdiden teşekkürler.
   
 2. ahdes

  ahdes Kayıtlı Kullanıcı

  Google'ı Google yapan algoritmasının kompleksliği, değişkenliği ve gizliliğidir. Bu sebeple bu tip sorulara net bir cevap vermek mümkün değil.
  Eğer sadece kendi sitenize seo yapıyorsanız, seo kitaplarından ve seo sitelerinden birçok bilgi edinerek sitenizi genel geçer yaklaşımlara göre düzenlemeniz zamanla size başarı getirecektir.
  Eğer seo işini profesyonel anlamda da yapmayı düşünüyorsanız öncelikle kalbur üstü birkaç düzine ingilizce siteyi düzenli olarak takip edebilmeli, ayrıca neyin ne kadar ne süreyle işe yarayıp yaramadığı konusunda deneyimlerinizi arttırmak için kendinize belli sayıda deneme sitesi kurmalı ve pek çok varyasyonu gerçek sitelerinizde uygulamadan önce buralarda denemelisiniz.
  Bu tip deneme siteleri size pek çok seo varyasyonunu deneme fırsatı sunmasının yanısıra neticeleri analiz etme tecrübesi de kazandıracaktır.
   
 3. abilal

  abilal Kayıtlı Kullanıcı

  teşekkür ederim
   

Bu Sayfayı Paylaş