Seomoz.com 120 Gün Ücretsiz Deneme

'Seo Araçları ve Servisleri' forumunda jackerz tarafından 24 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. jackerz

jackerz Kayıtlı Kullanıcı

merhaba arkadaşlar çoğu arkadaş haberdar olabilir veya daha kısa sürelerde olan trial üyelikleri kullanıyor olabilir fakat ginede faydalanmak isteyenler için 120 günlük moz pro üyeliğini aşağıdaki linke tıklayarak alabilirsiniz.
    http://moz.com/partner/namecheap120

üye olurken kredi kartı bilgileri istiyor kredi kartınızı girmeyin sanal kart oluşturup içine 3 lira atın onay için 2 3 lira civarı ücret kesiyor.

kranos ve nevmedya bunu beğendi.
  2. eyupoglu

eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

Pek bir işe yaramadığınu söylüyorlar.

3. jackerz

hangi konuda

4. eyupoglu

eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

Yani istenileni tam vermiyormuş.R10da da var konusu alacaktım ama vazgeçtim.

5. jackerz

tabi şimdi tam olarak beklentinin ne yönde olduğuna göre değişir fakat bir çok seo aracının tek portalda toplanmış hali olarak düşünürsek beklentileri karşılıyor diyebiliriz
    mesela anahtar kelime sıralamalarımızı, backlink takibini vs. her biri için ayrı site kullanmaktansa hepsi tek çatı altında

6. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Hocam teşekkürler akşam deneyeceğim

7. nevmedya

nevmedya Kayıtlı Kullanıcı

sanal cardlar triali başlattım teşekkürler.

8. wpunfollow

wpunfollow Kayıtlı Kullanıcı

teşekkürler sanal kart ile faydalandım

9. kranos

kranos Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkürler deneme için aldım. Semrush da bitti. semrush yeniden çıkar umarım

10. jonturk

jonturk Kayıtlı Kullanıcı

teşekkür edeiirm bende üye olacağım, semrush ta böyle bir üyelik verdi almıştım :)

Edit: SEO Moz Pro sçince 30 gün deneme yazıyor

Bu Sayfayı Paylaş