• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Sitemi degerlendirir misiniz ?

msahin

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaslar,

http://www.otoariyorum.com websitemi degerlendirir misiniz seo , görünüs, dis linkler vs..

Sitem 10 Senelik site ilk 6 sene boyunca cok iyi yerlerdeydi . Günük8-9k hiti vardi. Ne olduyda 2010 Ekim ayinda oldu günlühit birgünde 8k lardan 3k lara sonra 1,5 k lara, sonrada düstükce düstü ve suan ki durum 150 lerde:(
lkGkDb.gif

analy.jpg
Analytics resim : link http://s7.postimg.org/9xl5n8xiz/analy.gif

Ben 2010 yilinda acaip düsüs yasyinca 2011 yilinda tasarimi yeniledim, forum vs. gibi link alimla yaptim iyice göctü sanki bu siteyi kurtarmam mümkün mü sizce yazik oldu siteye ? Ne yapsam dersiniz ? Elimde yine 10 sene önce aldigim bu domaine yönlrnmis durumda olan oto-ilan.net domaini var, bu domaine 301 mi yapsam ? bir fayda saglar mi ?

Fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Son düzenleme:
izinli ya da izinsiz sitenizin içeriği yayınlanıyor ve o domain daha otoriter olduğu için senin siten kopya durumuna düşüyor. sen olayı en baştan kaçırmışsın hocam bırak bu işleri artık sistem eskisi gibi kur siteyi geç yana otur mantığıyla işlemiyor.

öncelikle sitende kopya içerik dolu birinci ve en önemli sebep bu.

ikinicisi sitende yeterli içerik yok. bir satırlık açıklamalar yetersiz.

üçüncüsü /markalar/ikinci-el-oto gibi çok fazla tekrar var.

Yahu Sitemde niye kopya icerik dolu ? 1. Kopyalayan ben degilim Mitula sitesi . 2. Izin alarak ilanlari aliyor ve Mituladaki ilanlar yine direk link olarak geri site sahibine dönüyor.
3.Belirttigim gibi bu isin baslangic tarihi Mitula degil. Son 2 senedir mitula var daha öncesinde düsüs basladi ! 4. Tek satir aciklama filan aciklama yok. Hangi ilana bakarak bu yorumunu cikarttin bilmiyorum . Her ilaninin aciklamasi degisik haliyle kimi 500 karakter kimi 100.

Geri