Sitemin Tekrar toparlanması ne kadar sürer ?

'Soru Cevap' forumunda MertcanGokgoz tarafından 5 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. MertcanGokgoz

MertcanGokgoz Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba arkadaşlar

uzun zamandır yazmakda olduğum bir blog adresim var ve bundan yaklaşık 2 ay önce mali sıkıntılar ve üniversitedeki derslerimin yoğunluğu nedeniyle kepenkleri indirme durumu oldu bu durum olduğunda 2000 küsür google indexim bulunmakta idi google webmaster araçlarında vs silinmişti çoğu şey bende dün tekrar toplarlamak ve bomba gibi gelmek adına

Google webmastera normal sitemap ve resim sitemaplarımı ekledim aynı şekilde yandex webmasterdada ekleme yaptım düzenli olarak makale giriyordum sisteme 12 adet yeni makale girdim ve hergün 1 adet olacak şekilde zamanlamaya bıraktım

şuanda durum site adresim https://mertcangokgoz.com/

Google PageRank 0
    Google Indexi 892
    Google Görsel Indexi 43
    Google Backlink 0
    Alexa Dünya Sırası 1.230.613
    Alexa Ülke Sırası 85.716
    Alexa Backlink 19
    Yandex Indexi 39
    Dmoz Kaydı yok
    Domain Yaşı 2 yıl
    Site Lokasyonu [​IMG] Türkiye

blogumun hızlıca toparlanması ve arama motorlarında bir sıkıntı çıkmaması adına ne yapabilirim.Görüş,önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum...

2. MertcanGokgoz

Hiç mi fikriniz yok yada yol gösteremezmisiniz arkadaşlar rica etsem :)

3. sifahocasi

sifahocasi Kayıtlı Kullanıcı

İçerik geliştir & Zamana bırak, yapacak bir şey yok ki :)

4. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Günlük olarak yazı girmeye bakın ardindan sosyal medyada özgün iceriklerle paylaşın kısa sürede eskisi gibi olacaktır

5. MertcanGokgoz

Yorumlar için teşekkür ederim hızlıca bir giriş yapalım tekrardan 3.gündeyiz hitler ufakdan gelmeye başladı sanırım 1 hafta sonunda kendine gelir Sitemap tam işlenirse bi inşallah sorun çözülecek :)

Bu Sayfayı Paylaş