Sitenin tüm linklerini değiştirmek

'Soru Cevap' forumunda Sanalgezgin57 tarafından 12 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Sanalgezgin57

  Sanalgezgin57 Kayıtlı Kullanıcı

  oyunsayaci.com adında günlük en fazla 20 hit alan bir sitem. 2 yıldan beri siteye hiç oyun eklemedim. Şimdi zamanım olduğu için site ile ilgilenmek istiyorum. Sitenin şuanki linklemesini pek sevmiyorum ve seoya uygun bulmuyorum. Tüm linkleri değiştirsem (1680 adet linki) ve 301 ile yönlendirsem sitemde nasıl bir etki olur. Google tarafından banlanırmıyım yada sitem spam duruma düşermi.
   
 2. Ramiz TAYFUR

  Ramiz TAYFUR Kayıtlı Kullanıcı

  1680 linkle uğraşmak yerine bence projeni yenilemelisin. Günlük en fazla 20 hit alıyorsa belli ki birçok kelime de yer almıyorsun sıralamalarda. Dizin durumunu kontrol ettin mi kaç link dizine ekli?
   
 3. Sanalgezgin57

  Sanalgezgin57 Kayıtlı Kullanıcı

  Zaten proje ile birlikte linkleride değiştirmek istiyorum. Google da 1660 link kayıtlı
   
 4. fafafe123

  fafafe123 Kayıtlı Kullanıcı

  Linkleri değiştirip 301 çekmene gerek yok.Ya sadece 301 çek(20 hit için deymez ama) yada linkleri disawowdan temizlemekle uğraş.Fakat linklerin hepsi farklı alan adları üzerinden geliyorsa ve genelde spama giren tiplerdense bence hiç uğraşmayın.Yeni bir alan adı en iyisidir.
   
  Sanalgezgin57 bunu beğendi.
 5. Sanalgezgin57

  Sanalgezgin57 Kayıtlı Kullanıcı

  Yorumun için teşekkür ederim. Domainde güzel bir domain yeni proje içinde oyun içeren domain bulmakta biraz zor. En iyisi siteyi sil baştan yapmak. Tutarsa devam ederim tutmazsa başka domaine geçerim artık.
   

Bu Sayfayı Paylaş