Sizce hangi yazılım Seo olarak, Genel olarak daha iyi? Nodebb, Discourse, Vanilla Forum Kullanan?

'Soru Cevap' forumunda cryptosam tarafından 7 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba arkadaşlar. Bir proje için farklı ve açık kaynaklı bir proje için yazılım arayışım var. Çok araştırdım hatta denemelerim oldu digitaloceandan sunucu kur sil yaparak ama kararsızım. Proje linux üstüne bir topluluk olacak, karşılaşılan sorunlar ve fikir alış verişi diyebilirim. Forum havasından çok Stack Overflow tarzı.
    • Nodebb: Node.js ile çalışan hızlı ve stabil bir yazılım. Demosu
    • Discourse: Güzel, hızlı görünüyor. Kullananlar memnun gibi. Demosu
    • Vanilla Forum: Buda bilindik büyük yerler var kullanan. Popüler. Kullanan yer demosu , Ana siteden demo
    Kısaca arkadaşlar, bilen, deneyen, kullanan var mı? Farklı öneriniz varmı. Şu açık kaynaklı yazılım şundan diyebileceğiniz bir şey varmı? Fikir verebilirseniz çok makbule geçecek.

Not: SMF, Mybb, Phpbb, Xenforo, Vbulletin bunları kullandım bu yazılımları tercih etmek istemiyorum. Önerecekseniz direk eleyebilirsiniz arkadaşlar. Klasik forum kalıbı değil yapmak istediğim şey.

2. yerdemli

yerdemli Kayıtlı Kullanıcı

3. cryptosam

Bundakilerede bir bakayım. Teşekkürler.

4. cryptosam

Flarum diye bir şey kurdumda tam oturmamış. Discourse’ye dönecek gibiyim bende. En oturmuşu o gibi geldi.

5. cryptosam

Bu Sayfayı Paylaş