Sosyal paylasim hakkinda destek lazim

'Soru Cevap' forumunda cernobil tarafından 1 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. cernobil

cernobil Kayıtlı Kullanıcı

Iyi aksamlar arkadaslar wordpress tabanli sitemde yaptigim paylasimlarin otomatik olarak sitenin facebook sayfasi ve google plus sayfasinda yayinlanmasini nasil saglarim netten baktim ama ic acici bir bilgi net bulamadim bildiginiz eklenti vs varsa cok makbule gecer

2. Süha Mete

Süha Mete Kayıtlı Kullanıcı

Galiba snap nextscripts eklentisinin pro versiyonu yapıyor. Bir araştırırsınız.

3. cernobil

Sağolun hocam arastirayim bi

4. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

tek kelime ile jetpack. Jetpack eklentisini yükle paylaşım ayarını yap sadece face google değil path, thumblr mı ne o, twitter da da paylaşım yapabilir.

5. cernobil

Jetpack kuruyorum ama baglanti ile ilgili bir hata veriyor kurulmuyor hocam

6. Süha Mete

Süha Mete Kayıtlı Kullanıcı

Bu tarz eklentilerde ayarları yapmak zahmetli olabiliyor, biraz uğraşın. Sorun varsa düzgünce belirtin bakalım hocam.

7. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

Sorun olması imkansıza yakın. Belki 100 kere kurmuşumdur ghiç sorun yaşamadım. Biraz uğrasşın çözüme ulaşmazsa detaylı yazın yardımcı olmaya çalışırım.

8. cernobil

Hocam jetpack da su hatayi aliyorum

Jetpack'in kullanılabilmesi için web sitenizin herkesin erişimine açık olması gerekir: site_inaccessible
    Hata detayları: The Jetpack server was unable to communicate with your site [HTTP 307]. Ask your web host if they allow connections from WordPress.com. If you need further assistance, contact Jetpack Support: http://jetpack.me/support/

Bu Sayfayı Paylaş