Tanıtım yazısı satmak zararlı mıdır ?

'Soru Cevap' forumunda BLev tarafından 19 Mart 2015 tarihinde açılan konu

?

Zararlı mı Ne kadar zararlı ?

 1. Çok zararlı yaşarak öğrendim.

 2. Sınırını bilmek lazım

 3. Hiç birşey olmaz

 4. İçerik siteye uygunsa zararsızdır.

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
 1. BLev

  BLev Kayıtlı Kullanıcı

  Sitemizde ücret karşılığı tanıtım yazısı yayımlamak zararlı mıdır ? Yazılar özgün fakat site içeriği ile alakalı olmayan içeriğe sahip.

  Tecrübelerinize dayanarak aşağıdaki ankete cevap verirseniz sevinirim.
   
 2. Seo Kriter

  Seo Kriter Kayıtlı Kullanıcı

  Çok aşırıya kaçmamak şartıyla, içeriğinizle kesinlikle alakalı ve özgün yazılar olduğu sürece bir zararı olacağını düşünmüyorum. Hatta bana kalırsa faydası olur.
   
 3. trooper

  trooper Kayıtlı Kullanıcı

  aslında olayın temeli organik olmaktan geçiyor nasıl kendi sitemiz için aynı içerikte sitelerden sitelerden tanıtım yazısı alıyorsak yine aynı içerikte sitelere tanıtım yazısı verebiliriz.Aslında burda olay gugılın bunu organik olarak algılayabilmesidir yani gugıl amca senin sattığın tanıtım yazısını para ile almış gibi değilde nette aradığın bişeyi o sitede bulmuşun gibi göstermen hem senin açından hem karşı site açısından bana göre herzaman avantajlıdır.tanıtım yazısı satışına gelince ise siteden aşırıya kaçmadan link çıkışı yapmak lazım neden dersen herkes seni öneriyor backlink veriyo (parayla tanıtım yazısı backlink vs aldığını farz ederek yazdım ) fakat sen neden kimseye link çıkışı yapmıosun bu yüzden abartıya kaçıp çöp siteye çevirmeden link çıkışı faydalı bile oluyor
   

Bu Sayfayı Paylaş