Tavsiye edebileceğiniz reklam sistemleri

'Diğer Reklam Sistemleri' forumunda Cihan tarafından 31 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Cihan

Cihan Kayıtlı Kullanıcı

Açılışı yapayım.

Sistemlerini beğendiğim reklam sitelerini paylaşıyorum. Ödeme alınca yorum yapacağım.

Sizler de kullandığınız, beğendiğiniz ve varsa ödeme aldığınız reklam sistemlerini paylaşırsanız güzel bir konu olur.

Bidvertiser
    Cpmnet
    H12 Media
    Qadabra

2. Cihan

Cihan Kayıtlı Kullanıcı

Adonly'den de 1 sitem az önce onaylandı.

Denemeye başladım. Bakalım.

3. Gokhan

Gokhan Kayıtlı Kullanıcı

cpmnet ve adonly ödeme yapmıyor.

4. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

cpmnet için ödeme yapmıyor diye bilirim ama adonly için diyemem buyrun kanıtı[​IMG]

Cihan bunu beğendi.
  5. Csx Network

Csx Network Kayıtlı Kullanıcı

Adonly'yi hiç tavsiye etmiyorum, 3 banner + popup reklamı bu kadar kazandırdı. Popads.net'in popunder'ı tek başına 4ünden fazla kazandırıyor.

6. Cihan

Cihan Kayıtlı Kullanıcı

Evet Adonly de bir çoğu gibi düşük. Popads i deneyebilirim. Fakat ödeme yapıyor mu, aldınız mı daha önce?

7. fransasoft

fransasoft Kayıtlı Kullanıcı

Adcash i da deneyebilirsiniz.

8. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

adcash de 3000 gösterimi gördüm abartısız 5 tık almadı bence film siteleri için ideal adonly 15k hitle günde min 25 tl kazanıyordum popupda min 20 tl oluyordu

9. Cihan

Cihan Kayıtlı Kullanıcı

Bu işler çok ilginç, bir kişinin çok sevdiğini bir başkası hiç sevmeyebiliyor :)

Her reklam firmasının hitap ettiği site ve reklam türü farklı tabi.

Bi de sistemleri doğru şekilde kullanmak önemli.

10. Csx Network

Csx Network Kayıtlı Kullanıcı

popads'dan ödemeyi bir hafta önce aldım, alt ödeme sınırı paypal için 5$.

Cihan bunu beğendi.
  11. Cihan

Cihan Kayıtlı Kullanıcı

Ben de henüz sadece qadabra dan ödeme aldım. Kazancı düşük ama ödedi. O konuda önerebilirim.

12. monolog

monolog Kayıtlı Kullanıcı

sayımları berbat popads'ın parayı çekip kaldırmıştım geçenlerde reklamını.

13. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Popup için popmyads.com öneririm

14. monolog

25k hitimiz vardı, hitle alakalı değildir sayım. Referans kasmak için doğruları saptırmayın.

Son düzenleme: 13 Şubat 2015
    Cihan bunu beğendi.
  15. Cihan

Cihan Kayıtlı Kullanıcı

Sizin önerdiğiniz bir yerler var mıdır?

16. SiyahGiyen

SiyahGiyen Moderatör

Popads konusuna ufak bir yorum getireyim. @monolog arkadaşında @xyzuzmani arkadaşın da söyledikleri doğru.
    Bu kadar fark olmasının sebebi ziyaretçinin sizden önce ziyaret ettiği siteler. Yani her reklam firmasının belirli bir hafıza süresi var. Eğer o süre içinde o ip adresi ile başka bir sitede popup reklamı gördüyse ve sizin siteye geldiyse sizde sayılmıyor.

Örnek ile açıklarsak: Bizim film sitemiz var ve popads reklamı kullanıyoruz. Çakallarla dans 3 izle kelimesinde 7. sıradayız. Aynı kelimede 4. sıradaki sitede aynı firmadan kullanıyor. O zaman sizin sayımın düşük çıkması normal. Bunu bizzat denedim.

Cihan bunu beğendi.
  17. monolog

Splash düşünürseniz reklam10 sayımları son zamanlarda biraz bozulsada çoğu firmaya göre hala daha iyi.

Cihan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş