Taze Domainler var ama vakit yok

'Lak Lak' forumunda Ramiz TAYFUR tarafından 23 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Ramiz TAYFUR

Ramiz TAYFUR Kayıtlı Kullanıcı

Belirli projeler için domainleri aldım bekletiyorum ne zamandır. 6 ay kadar oldu ancak arayüz karalıyorum arada projeler için ama sonuç almak için yazılım kanadındada uğraşmak gerekiyor. İş hayatının verdiği stres yoğunluk derken bu aralar kafam rahatladı birazda olsa. Projelere başlamayı düşünüyorum.Uğraşmaya değer isimler ama seocry topluluğuna güvenimden birkaç domainimi paylaşıyorum değerli yorumlarınız için. Evet alalım yorumları.

zirhoyun.com
    nedirneydi.com
    biyografibul.com

2. yasaronal

yasaronal Kayıtlı Kullanıcı

nedirneydi.com iyiymiş. İnsanlar genelde merak ettikleri şeyin sonuna ekliyorlar...

3. Tyler

Tyler Kayıtlı Kullanıcı

burada bence sadece biyografi iş görür

4. eyupoglu

eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

İyimiş bende de sağlam domainler var ama kullanamıyorum. tedavilerinelerdir.com altiningraminekadar.com ceyrakaltinfiyati.biz v.s v.s

5. Ramiz TAYFUR

Bu yüzden araştırıp aldım ismi bende çok beğeniyorumda arayüze çalışmak lazım.

6. Ramiz TAYFUR

Sözlük sitesi için nedirneydi.com çok hoşuma gidiyor biyografi sitesi içinde uygun bi wordpress tema bulamadım :S

7. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

biyografibul iyiymiş sağlam bir veritabanıyla güzel işler yapar

8. Ramiz TAYFUR

Varmı güzel bi wordpress teması bildiğin?

9. Gokhan

Gokhan Kayıtlı Kullanıcı

nedirneydi için sözlük düşünüyorsunda , o iş için ekip lazım bence yoksa hiç girme

10. Ramiz TAYFUR

Ekipten kastın nedir anlamadım. Popüler sözlükler biliyorum tek başına yürütülen ciddi bir sektör değil elinde datan varsa.

11. Gokhan

Gokhan Kayıtlı Kullanıcı

Galiba sözlük deyince benim aklım ekşi sözlüğe vs gitti , sen gerşek anlamıyla sözlükten bahsediyorsun sanırım :)

12. Ramiz TAYFUR

Evet gerçek anlamıyla sözlükten bahsediyorum. Ekşi sözlük gibi işlere bu tür bi isimle giremem zaten. Artı rekabeti yüksek sivrilmen çok zor ;).

Bu Sayfayı Paylaş