TTnet 2015 en iyi internet paketleri?

'Lak Lak' forumunda Red tarafından 12 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Red

Red Kayıtlı Kullanıcı

TTnet 2015 en iyi internet paketleri hangileri arkadaşlar tavsiyede bulunabilecekler varmı? örneğin maliyeti düşürmek için ben yalın internete geçmeyi düşünüyorum kullanan 40 50 tl civarında yada daha düşük bilen varmı.

Diceksinizki sitesine bakın maş nasıl bir siteyse adam kayboluyo.

2. oalatumur

oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

hocam yalın adsl geçınce 20tl cıvarı "yalın" kullandığın ıcın alıyorlar.TTNET ev hattını hiç bir görüşme yapmazsan 17 TL'ye verıyor :)
    hem sabıt numaran oluyor hemde 3 tl kara geçiyorsun :)

3. sehriatlantis

sehriatlantis Kayıtlı Kullanıcı

nefret ediyorum ttnet den ama el mecbur kullanıyorum

4. Red

Red Kayıtlı Kullanıcı

Olaya bak bunu göz göre göre devlet alıyor bide, sonra sen niye devlete kızıyon diyolar gelde kızma bile bile soygunculuğa izin veriyolar.

5. MertcanGokgoz

MertcanGokgoz Kayıtlı Kullanıcı

uydunet varsa geçin TTNetde en iyi falan diye birşey yok öyle bi dünya gene pahalı ne yaparsanız yapın pahalı yani.

6. Süha Mete

Süha Mete Vip Üye

Şuan en iyi kampanyalar neler arkadaşlar firma fark etmez.

7. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

uydunet'e kanmamanızı tavsiye ederim. 50gb AKN koyuyorlar 3 günde bitiyor geri kalan 27 gün 3 mbs kullanıyorum. güya 25 mbs fiber!

8. MertcanGokgoz

şaşırdım hocam 50gb nasıl bitiyor 3 günde ya 12 gündür 720p youtube izliyip netde geziyorum daha bitecek sıkıntı olmasın sizde...

9. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

@MertcanGokgoz dizi, film, download ben çok aktif kullanıcıyım :D birde evdekiler var..

MertcanGokgoz bunu beğendi.
  10. MertcanGokgoz

Ben odunmuşum o zaman hocam hiçbirşey indirmiyorum upload yapıyorum birazcık onada zaten kota yok :) bu arada 100mbit nitro denedinizmi hocam denemediyseniz bi ara öneririm tam size gider 1 günlük 100Mbit keyfi 3 TL ye yada 10 TL ek ile gece kuçu tarifesi ile 00.00dan sabah 9 a kadar sınırsız indirebilirsiniz.

11. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

bunu bilmiyordum bakayım hemen 1 gecede stoklarım herşeyi :D

12. player01

player01 Kayıtlı Kullanıcı

konuyla alakası yok ama yanılıp da turknet e falan geçmeyin. aylık 59 tl ye hem 16 mbit internet hem de telefon bedava diye aldık 3 aydır en az 160 tl fatura ödüyoruz.

Son düzenleme: 14 Ocak 2015

Bu Sayfayı Paylaş