Twitter'da Takipçi Kasma Yöntemi

'Keşfim Var' forumunda Csx Network tarafından 13 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. Csx Network

  Csx Network Kayıtlı Kullanıcı

  Merhaba arkadaşlar. Sizlere bir iş için lazım olduğunda 1500-2000 takipçili bir hesap kasmak için kullandığım şeyleri anlatacağım. Bir diğer paylaşım var oto takip-unf kodları diye ama o bir hayli uğraşlı ve geri dönüşü düşük oluyor.

  1) Twitter'ı ilk açtığımızda popüler hesapları takip et diyoruz ilk olarak. 39 hesap takip ediliyor otomatik olarak. Semih Varol ve Umursamayan Adam'ı takip edin ve rt-fav yapanlar kazanıyor paylaşımlarını rt-fav yapın orda yazana göre. Mail onayını da yapın bu arada.
  2) Profil resminizi, kapak fotoğrafınızı güncelleyin. İsim, kullanıcı adı, hakkında kısmı insanların baktığında la bu ne diyip unfollow etceği türden olmasın :D Aslında sahte bir kız profili açmanız işi hızlandırıp unfollow oranını düşürebilir, non ethic.. vicdansavar activated
  3) Google'a twitter takipçi siteleri yazıp çıkan liste şeklindeki sitelere girip twitter'la girip uygulamaya izin vererek sitedeki takipçi kazan-takipçileri al tarzı butonlara basıp takipçileri yollayın. Tavsiyem, aynı anda birsürü uygulamaya izin vermeyin, tüm uygulamalardan birden abanmayın. Reklam tweeti atar uygulamalar onlarıda kaldırın hemen :D Şimdi mesela 10 uygulama sitesine girip takipçileri yolladınız, ayarlar-uygulamalar bölümünden uygulamaların izinlerini kaldırın. O gün başka yapmayın. Bu on sayısını biraz tarttırabilirsiniz ama twitter hop noluyor diyip hesaba ban atabiliyor. Yani en azından ilk gün o kadar abanmayın. Diğer gün diğer sitelere giriş yapın, onlardan toplayın ve kaldırın. Bunları yaparken semih varol'un bonus tweetlerini de rt-fav yapın.
  4) Geri takip, sizi takip edenleri geri takip edin.

  Takipçiyurdu'nu ayrıca tavsiye ediyorum

  Günlük takip etme limiti var, takipçileriniz arttıkça limit artıyor. Bir haftada falan kasarsınız 1000-2000 takipçi. İş bittiğinde tüm uygulamaları kaldırdığınızdan emin olun. Daha sonra profil bilgilerinizi asıl ihtiyacınız olan hesaba göre ayarlayın, hayırlı olsun.
   
  kranos bunu beğendi.
 2. kranos

  kranos Kayıtlı Kullanıcı

  Etkili bir başlangıç için güzel yöntem hocam. Teşekkür ederim
   
 3. Csx Network

  Csx Network Kayıtlı Kullanıcı

  Rica ederim hocam
   

Bu Sayfayı Paylaş