Ucretsiz Google Siralama Bulucu.

'Seo Araçları ve Servisleri' forumunda fransasoft tarafından 30 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. fransasoft

fransasoft Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba Free Monitor For Google programi uzun zamandir siralama kontrollerini yapmak icin kullaniyordum cok basit bir arayuze sahip oldugu icin 5 dk da programi kullanmayi ogrenebilirsiniz. kurulumu yaptiginiz sirada Ulke secimini site dilleriniz hangi dil de ise secim yapip kurulumu tamamlaya bilirsiniz . benim bildigim kadari ile programda site ekleme ve keywords ekleme sinirlamasi yok mesela kurulumda Turkce yi sectiniz sonradan almanca bir sitenizi ekleyim keyword eklediniz ust menuden options - preferences 'e tiklayip country den Almanya yi secerseniz arama sonuclarini google.de ye gore veriyor. Programi Burdan indirebilirsiniz.
    Indirme Linki

Yazim hatalari icin kusuruma bakmayin elimden geldigi kadar anlatmaya calistim.

onur, Ahmetbrkt, Sanaloji ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkürler eline sağlık.
    Yeni buldum bu programı yavaş oluyor biraz ama çok işe yarayan bi program. Ayrıca çok arama yaptığında google bazen engelleyebiliyor güvenlik resmi sorabiliyor. Denk gelirseniz şaşırmayın.

fransasoft bunu beğendi.
  3. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Program kullanmak isteyenler için iyi olur. Gserp daha pratik bence. Aynısının site versiyonu gibi. Hem google arama kısıtlamasına takılma derdi yok.

Red ve fransasoft bunu beğendi.
  4. fransasoft

Tesekkur ederim fransizca cok daha kullanisli ucretsiz bir program daha buldum bir seo forumuna ait onu detayli cozup anlatimini yapicam ilk firsatta..

5. godard

godard Kayıtlı Kullanıcı

program açık kaldıkça tarayıcıdan google arama yaparken captcha getiriyor bu yüzden artık kullanmıyorum

fransasoft bunu beğendi.
  6. fransasoft

Bende farkettim azonce ayni sekilde bana da oldu daha once boyle olmuyordu suan yeni bir program buldum ucretsiz onu inceliyorum.

Su adreste bir program daha mevcut Burdan indire bilirsiniz

Son düzenleme: 22 Aralık 2014
  7. Ramiz TAYFUR

Ramiz TAYFUR Kayıtlı Kullanıcı

Cuterank'ı tavsiye ederim oldukça kullanışlı, hızlı ve grafik kalitesi daha da yüksek. Tek bir proje için Cuterank'ı değerlendir derim.

8. inceleco

inceleco Kayıtlı Kullanıcı

fransasoft bunu beğendi.
  9. SiyahGiyen

SiyahGiyen Moderatör

Bu site de işinizi görecektir: http://www.whatsmyserp.com/serpcheck.php
    20 anahtar kelimeye kadar takip edebiliyorsunuz, ayrıca en iyi sıralama ve bir önceki sorgulamadaki sıralama ile değişiklikleri daha rahat görebiliyorsunuz.

fransasoft ve serdar41 bunu beğendi.
  10. godard

godard Kayıtlı Kullanıcı

bence en iyisi
    bu daha iyiymiş

fransasoft ve SiyahGiyen bunu beğendi.
  11. oalatumur

oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

bu program ile arama derinliğini ilk 50 sıra ile sınırlı tutun, aksi taktirde program işini bitirince google.com'a girerseniz google size "hayırdır olum, senin bilgisayar anamı ağlattı.gir bakalım doğrulama kodunuda görelim insan mısın yoksa robot mu" diyor.

bilginize ola.

ille arama derinliğini geniş tutucam derseniz normal bilgisayardan bağımsız bir bilgisayarda yapın ve programla işiniz bitince adsl modem'i kapatıp açtıktan sonra normal bilgisayarınızdan internete girin.

benden söylemesi

12. tolgahanuzun

tolgahanuzun Kayıtlı Kullanıcı

BAk bu siteler çok iyiymiş. Böyle bir proje yapmak istiyordum gerek kalmadı artık :D

13. emreyilmaz41

emreyilmaz41 Kayıtlı Kullanıcı

belli bir süre sonra sapıtıyor.

14. Red

Red Kayıtlı Kullanıcı

Bak bu güzele benziyor tşkler.

Bu Sayfayı Paylaş