VIP hk.

'Lak Lak' forumunda elegan tarafından 14 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

 1. elegan

  elegan Kayıtlı Kullanıcı

  @cryptosam @SiyahGiyen @lookout

  Yöneticiler VIP alanda ki sitelerin ne işe yaradığını, + yönlerini filan kısa kısa bi konuda açıklasa benim vip almamda büyük etken edinilebilir.
   
 2. monolog

  monolog Kayıtlı Kullanıcı

 3. lookout

  lookout Kayıtlı Kullanıcı

  @monolog arkadaşımızın attığı konudan kullanılan servisleri görebilirsin. Bu servislerin ne işe yaradığını google'dan ufak bir araştırmayla bulabilirsin. Sadece servisin ismini arayıp Türkçe sonuçları listelersen daha kolay olur senin için.
   
 4. SiyahGiyen

  SiyahGiyen Moderatör

  Arkadaşlar açıklama yapmış ama ben gene de birşeyler yazayım buraya. Sanırım ufakta olsa forumda bir yanlış anlaşılma var VIP bölümünü hakkında. (Konuyu açan arkadaş için söylemiyorum.) VIP bölümü diğer sitelerden farklı olarak para kazanma için açılmış bir bölüm değildir. Oradaki servislere verilen parayı ve VIP üye sayısını bölerseniz bunu görebilirsiniz. Bir nevi amme hizmeti olarak görebilirsiniz.

  VIP Bölümünde ; Dünyada seo alanında en çok kullanılan online servisler var, Backlinklerinizi indexletmek için bir servisler var, Kendi sitenizin ve rakip sitelerin backlinklerini, hareketlerini kontrol edebileceğiniz servisler var, on-page seo analizi yapabileceğiniz servisler var, anahtar kelime zorluk derecesi ölçebileceğiniz servisler var.
  Aklınıza takılan başka bölümler olursa bu konu altında sorularınızı sormaya devam edebilirsiniz.
   
  lookout bunu beğendi.
 5. elegan

  elegan Kayıtlı Kullanıcı

  tamam arkadaşlar ben orada premium seo araçlarının/servislerinin paylaşıldığını biliyorum ben yalnızca o araçların açıklamalarını/yararlarını istemiştim internetten bakınca pek doğru dürüst türkçe bilgiye ulaşamadım bazısı için. yinede tşekkürler
   
 6. lookout

  lookout Kayıtlı Kullanıcı

  https://www.google.com.tr/#q=ahrefs+nedir

  şimdi bizim anlatımımızdan çok daha iyi anlatımlar göreceksin. her servisi bu şekilde bile aratsan bulursun anlatımlarını.
   
 7. SiyahGiyen

  SiyahGiyen Moderatör

  Ahrefs hesabı = Sizin ve rakip sitelerin backlinklerini analiz etmenizi sağlar.
  Majestic Seo hesabı = Backlink analizi yanı sıra referanslarnızın durumunu ve backlink geçmişini grafik halinde gösterir. Ayrıca farklı değerlendirmeleri mevcuttur.
  Semrush hesabı = Bu site ile hangi kelimelerden hit aldığını, hit yüzdelerini ölçümleyebilirsiniz. Backlink analiz Sistemi de vardır fakat ahrefs gibi sağlıklı çalışmaz.
  Moz Pro Hesabı = Site içi seo konusunda mükemmel denilebilecek bir servis. ÖRN: Sitede ; tekrar eden konu, gereğinden uzun meta açıklamaları, anahtar kelimenizin arama motorlarındaki sıralaması ve durumu, rakip sitelerle kendi sitenizin karşılaştırmalı analizini yapabilirsiniz.
  İndexification hesabı = Aldığınız linkleri indexletmenizi sağlayan serviz.
  Premium Drops = Gelişmiş bir domain analizservisi.
  SpyFu Hesabı = Adwords ve Seo için anahtar kelimeleri analiz edebileceğiniz bir servis.
   
  elegan ve sehriatlantis bunu beğendi.
 8. Süha Mete

  Süha Mete Kayıtlı Kullanıcı

  Dayanamayıp açıklamışsınız :D ellerinize sağlık yetmiştir herhalde arkadaşa.
   
  SiyahGiyen bunu beğendi.
 9. SiyahGiyen

  SiyahGiyen Moderatör

  Aklıma ilk gelen özelliklerini yazdım, Yüksek ihtimal arkadaşın aklındaki soruları cevaplamıştır.
   

Bu Sayfayı Paylaş