Vip servisimiz açıldı!

'Öneriler & Duyurular' forumunda cryptosam tarafından 15 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

SElam. Şu an için limit zannımca maximum 100 kullanıcı olacak.

2. Muzo

Muzo Kayıtlı Kullanıcı

Daha fazla çeşit görmek istiyoruz vip bölümünde. :)

3. Süha Mete

Süha Mete Vip Üye

Şimdi vip bölümünde aktif sunulan 3 araç mı mevcuttur hocam? Yakında alacağım gibi gözüküyor :)

4. Muzo

Muzo Kayıtlı Kullanıcı

Şu anda 3 araç. 3'üde bu iş için gerekli.

Normalde alınmaya kalksa:

MOZ : 99 Dolar
    AHREFS: 79 Dolar
    SUMrush : 70 Dolar

Ödememiz gerekiyor.

5. Süha Mete

Süha Mete Vip Üye

Ayrıca semrush hesabından daha önce paylaşıldığı gibi bir sitenin hangi kelimelerden hit aldığının raporunu çıkartabiliyor muyum? Bir limit var mıdır vs? Cevap lütfen :)

6. cryptosam

Çıkartılabiliyor hocam. Limit bu güne kadar hiç dolduramadım veya limit ile karşılaşmadım ben:)

7. EpicZ

EpicZ Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlısı olsun bakalım :)

8. Süha Mete

Süha Mete Vip Üye

Upgrade zamanı :)

9. godard

godard Kayıtlı Kullanıcı

çoklu kullanımda ban yeme ihtimali nasıl aşılacak ?

10. cryptosam

Belirli kullanıcı sayısında bir farklı hesap vereceğiz. Yani 20 kişi bir hesabı 20 kişi bir hesabı gibi gibi. Bu noktada belirli sayıya kadar sıkıntı olmuyor. Zaten totalde 100 civarı kişide servis şu an yeni vip kabul etmeyecek. Bizde o sayıya yetecek kadar hesabı sağlayıp kullanıcılar arasında bölüştüreceğiz. Şu an toplam 5 adet vip üyemiz mevcut.

11. godard

godard Kayıtlı Kullanıcı

aynı üyelikten aynı anda farklı İP'lerden girişler çoğalırsa sanırım sıkıntı çıkacaktır.
    bir vps'den win kullanıcı açmakla sanırım kesin çözülebilir ama maliyeti arttır gibi

12. cryptosam

Aynen vps olayınıda düşündüm. Türkiye lokasyon windows vps ilede işlem çözülebilir. Rdp vs olayı var aynı anda atıyorum 50 kullanıcı farklı user olarak oturum açıyor vs. 10 adeti geçince vip sayısı çözüm bulacağız buna.

13. godard

godard Kayıtlı Kullanıcı

o zaman süper olur. şu an ihtiyacım yok ama bundan sonra burdan devam ederim

14. muhammed

muhammed Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı olsun güzel düşünce :)

15. godard

godard Kayıtlı Kullanıcı

diyorum ki buraları canlandırsak mı ? :)
    hesap yükseltmeyi düşünüyorum da ortak hesaplarda durum ne alemde kotadan falan bahsesilmişti ?

16. cryptosam

Şu an için vip alınabiliyor. Bir çok servis aktif halde vip üyelerimizce kullanılıyor.

17. sinanak

sinanak Kayıtlı Kullanıcı

vip için nasıl ödeme yapılacak ve ahrefs aktif mi

18. cryptosam

Aktif pm atabilirsiniz.

19. ibrahimesat42

ibrahimesat42 Kayıtlı Kullanıcı

Hocam şu an Aktif olan hesapları ve ödeme yolunu pm atarmısınız. kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorum

20. cryptosam

Merhaba ahrefs, semrush, moz 3 hesap aktif. Enpara veya garanti ile ödeyebilirsiniz farklı ödeme yöntemi maalesef yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu Sayfayı Paylaş