• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

visual composer page builder for wordpress

oalatumur

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar selamlar,

Elimde satın aldığım bir tema içerisine dahil gelen visual composer page builder for wordpress eklentisi var ancak kullandığım bir sitede bir takım uyumsuzluklar yaşıyorum.Problem temadan da olabilir eklentinin versiyonundan da olabilir.Sizden isteğim ise;

Elinde visual composer page builder for wordpress eklentisi son sürümü olan varsa ( http://codecanyon.net/item/visual-composer-page-builder-for-wordpress/242431 ) test edebilmem için benimle paylaşabilir mi ? Sorunun kaynağı tema ise satın alacağım eklenti ise gene satın alacağım ancak güncel versiyon olmadığı için emin olamıyorum ve gereksiz para harcama istemiyorum.

Tema olarak caffeine kullanıyorum ( http://themeforest.net/item/caffein...k=1&WT.z_author=muffingroup&WT.ac=search_list )

Elinde temanın son versiyonu olan varsa da yardımlarını rica ederim.

teşekkürler şimdiden

Demosunuz verdiğiniz temanın içinde gelen visual composer versiyonu eski ise bazen sıkıntı çıkarabiliyor. Theme forestten aldığım hemen hemen tüm temalarda var bu eklentiyi ve kullanıyorum. Visual composer bazı temalarda çalışmayabilir. örnek gösterdiğiniz tema da zaten page builder var. Bu tema da visual composer gelmiyor sanırım siz dışarıdan yüklemek istiyorsunuz. Eklenti olarak yok bende ama son aldığım temanın içinden verebilirim denemeniz için ama sorunsuz çalışacağını sanmam.

Demosunuz verdiğiniz temanın içinde gelen visual composer versiyonu eski ise bazen sıkıntı çıkarabiliyor. Theme forestten aldığım hemen hemen tüm temalarda var bu eklentiyi ve kullanıyorum. Visual composer bazı temalarda çalışmayabilir. örnek gösterdiğiniz tema da zaten page builder var. Bu tema da visual composer gelmiyor sanırım siz dışarıdan yüklemek istiyorsunuz. Eklenti olarak yok bende ama son aldığım temanın içinden verebilirim denemeniz için ama sorunsuz çalışacağını sanmam.

Hocam son aldığınız temadan cıkan versıyonu gonderırsenız cıdden cok mutlu olurum.2 gundur uyumsuzlugun sebebını arıyorum, SQL dosyasına attıgı bır satırdan oldugunu buldum.X bır sayfayı edıtledıgım zaman ılgılı sayfadakı ıcerık yok oluyor ama yazı yarattıgım zaman ya da edıtledıgım zaman sorun olmuyor.

sıze ozelden maıl adresımı gonderıyorum, sımdıden cok cok tesekkur ederım.

:( olmadı, tema satın alıcam bu durumda sanırım..yardımcı oldugun ıcın cok cok tesekkur ederım hocam yenıden

ıyı calısmalar ve bol kazanc dılerım

Geri