Wordpress Galeri Eklentisi Önerileriniz

'Soru Cevap' forumunda okursan tarafından 27 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Selamlar arkadaşlar;

Şu anda sitemde wordpress Ortam Ekle tuşundaki galeri özelliğini kullanıyorum. Bu sistemi bozmadan sadece resimler tıklandıktan sonra açılan ek sayfasında ileri geri şeklinde resimler arası gezme imkanı sağlayan bir eklenti var mıdır? Başka özellik istemiyorum. Sadece resimler arasında hareket etsinler yeter :D

Bu işlemi javascript destekli popup vb sayfa içi öğelerle değil her ileri geri harekette yeniden yüklenen sayfa şeklinde istiyorum. Milletin nerelerde gezdiğini de görebilelim değil mi :)

2. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

essential grid :)

okursan bunu beğendi.
  3. okursan

single.php 'yi düzenleyip image.php yaparak ve birkaç kod değişikliği ile istediğimiz yaptım :)
    eklentiye gerek kalmadı.

4. eyupoglu

eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

bende kendim yaptım ama sidebarsız oluyor :D sidebarı ekleyince altta kayıyor.

5. okursan

Önceki resim, sonraki resim bağlantılarınız çok büyük ondandır o. Biraz daha küçültüp resmin tam yukarısına yada tam aşağısına koyarsanız sidebar yerine kalacaktır.

Son düzenleme: 30 Aralık 2014
  6. okursan

selamlar hocam resim kısmının url'sindeki attachment kısmını nasıl kaldırdınız?

7. eyupoglu

eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

Temanın kendi özelliği bu diğer temayı lakdırdım.Temayı incele belki işine yarar sparkling teması

okursan bunu beğendi.
  8. mtasdemir

mtasdemir Kayıtlı Kullanıcı

Theia post slider

9. simaofcp

simaofcp Kayıtlı Kullanıcı

Bu Sayfayı Paylaş