• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

WSO Çevirileri

TechnicaL

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, belki aranızda WSO (Warrior Special Offer) nedir bilmeyenler vardır, onun için kısa bir açıklamaya yapayım. Bahsettiğim WSO'nun linki: http://www.warriorforum.com/warrior-special-offers

Warriorforum'daki özel bir kategori ve bu kategoride Hit, SEO, Sosyal Medya, E-mail Listeleri Oluşturma gibi daha da farklı konularda ve temelinde ''para kazanma'' mantığı ile bize yardımcı olan ürünlerin gerek ücretsiz (Free WSO) gerekse de cüzi miktarlarda satıldığı (Benim gördüğüm en yüksek fiyat 12$'dı.) bir kategori. Kaldı ki bu ücretli ürünlerin başlıklarını Google'da aratınca %60-70 gibi büyük ihtimalle black hat forumlarda ücretsiz bulabiliyorsunuz.

Şimdi şöyle bir şey düşünüyorum, malum bahsettiğim forum İngilizce ve ben bu konuda çok da iyi değilim. Sadece, konu başlıklarına bakınca az çok ne ile ilgili olduğunu anlayabiliyorum ki bu da yeterli olmuyor. İşte bu konuda İngilizce seviyesi iyi olan arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilirse çok iyi olmaz mı sizce de? Yanlış anlaşılmasın, illa İngilizce bilenler yardım edecek diye bir şey demiyorum ama bu konuda mantıklı ve herkesin faydasına olacak bir adım atılırsa çok da güzel bilgiler ediniriz ve olduğu kadarıyla da kazanırız diye düşünüyorum. Sizin fikirleriniz nedir acaba?

Zaten güncel olarak bu işi meslek olarak yapan arkadaşlar bu tarz forumları, çoğu da blackhat olmak üzere hepsini ağırlıklı olarak takip etmektedir, böylesine kaynakların hizmete sunulması için uğraş verileceğini sanmıyorum.

Geri